Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
23.06.2026 (216.73.216.84)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>
dREAm
14.10.2006 18:04
diky moc. :-) myslim, ze jsem se te ptal uz jednou, jenomze tehda jsem byl naprosty novacek v hrani na kytaru, ted zvladam aspon zaklady :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

Belenor
14.10.2006 16:46
Mam oboji

http://www.tubular.net

Naposledy upraveno: 14.10.2006 16:46, Belenor

dREAm
13.10.2006 19:19
Bele, nemas nahodou noty nebo midi na oldfielda? :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

SirPesZ
11.10.2006 14:47
No, proč ne. Každej máme svou úchylku :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
11.10.2006 10:03
Ne, nedelam,st.anger se mi libi a hotovo:)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
10.10.2006 22:21
no tak sorry, pořád na to zapomínám :)

SirPesZ
10.10.2006 18:49
Bel> komerce? Možná, ale je to dobrý :-).
Jinak <a href="Odkaz je asi všechno, co Apoška od Metallici nahrála.
defila> St. Anger?? To si děláš srandu, ne? :-)
Welcome to my world of death and pain

Belenor
10.10.2006 15:06
Aha, to zní celkem rozumně. No nicméně to nemění nic na tom, že by se mohl vyjadřovat obsáhleji, ne všichni jsou tak inteligentní jako ty nebo on :-)
dREAm
10.10.2006 14:18
Po dlouhem lusteni jsem zjistil, ze B: :) se da prelozit jako Belenor: :) a d. n :) jako defila: ne. :)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

Belenor
10.10.2006 14:04
No, sice je to více než jedno písmenko, nicméně informační hodnota stejná :-)

kapo
10.10.2006 13:58
d: n :)

Belenor
10.10.2006 09:45
Nevim, neslyšel jsem, v práci nemáme :-)

defila
10.10.2006 09:15
Nu spise narez je ze jeden z clenu apoc.je slepej a dava si to stejne jako pi borci kolem:) a nahodou st.anger je opravdu povedene album;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
10.10.2006 09:12
To bych chtěl slyšet - originální Master of Puppets je jedna z mála skladeb, co mě u Metalliky zaujaly. Btw zrovna ten koncert s orchestrem je už ta komerce, ne? :-) Co tak čtu o Metallice, tak jsou komerčáci tak od dob černého alba :-) Sabbath má zajímavé kousky na albech z let 1970 až 1975 (přesněji - mám výběr skladeb z těchto let a vesměs zajímavé, zejména roky 1970 a 1971). A na jacka je zbytečný reagovat, ten nazve komerčním všechno kromě toho, co poslouchá :-)

SirPesZ
10.10.2006 08:54
Jack> starý alba jsou klasika, komerce je až to nový.
Každopádně Sabath neposlouchám a od Metallicy se mi líbí jen to se symfoňákem.
A btw třeba jak Apocalyptica zahrála Masters of Puppets, to je nářez :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
10.10.2006 08:39
Mohl by jsi nekdy rozsirit svuj prispevek o neco vic nez jedno pismeno a par interpunkcnich znamenek?:)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
09.10.2006 20:30
B: :)
Jack
09.10.2006 20:09
komercni sracky..stary..:p

Belenor
09.10.2006 15:08
No jo, jsem stará svině :-)

kapo
09.10.2006 14:48
Bel: No jak vidím, tak jediný, kdo se mi vysmál, jsi ty :)

Každopádně Plazit se skrz nože? Nevím, pořád mi to smysl nedává :)
<< | <> | >>