| << | < | > | >> |
 Belenor 23.10.2006 18:21 |
Nevim, možná by mě to časem chytlo. Asi bych toho od nich potřeboval slyšet víc, abych nějak pronikl do jejich stylu či co. |
 SirPesZ 23.10.2006 18:17 |
Škoda. Jedna ze dvou písniček, kterou od nich umim :-). Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 23.10.2006 18:15 |
Bohužel :-( Co se týče kvality zvuku, tak jsem nenáročný, ale nějak mě to nepřitahuje po stránce kompoziční. |
 SirPesZ 23.10.2006 18:06 |
Bel> Tak co vo to, vono by se našlo, ale nemůžu najít celý album :-). Tohle je celkem dobrý, asi si to fakt seženu. To přirovnání k IM a Metallice je celkem trefný. Bčas to zní dost trashově.
Btw gdyž jsme u toho youtube, tak co říkáš na tohle -> http://youtube.com/watch?v=lm-AoCn7Wrw ? Samozřejmě nesmíš soudit podle zhoršené kvality zvuku. :-)Naposledy upraveno: 23.10.2006 18:11, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 23.10.2006 17:13 |
SPZ, pokud jsi ještě nenašel nic od Blaze, tak toto: http://youtube.com/watch?v=759I0HmzoGQ&mode=related&search=
Je to z the Tenth Dimension. Něco mezi Mettalikou a Iron Maiden mi to přijde :-)Naposledy upraveno: 23.10.2006 17:14, Belenor |
 Belenor 23.10.2006 15:30 |
Škatulkýýýý škatulkýýýýý bitkáááá!!!
There is only a good and a bad music, nothing more. |
 SirPesZ 23.10.2006 15:20 |
Kapo> Glam? Gdes to sebral. Glam rock je třeba Kiss (i gdyž to ej spíš glam/hard rock). Možná to má nějaký prvky, ale čistej glam to není ani náhodou. Navíc glam je spíš záležitost 70. let. Welcome to my world of death and pain |
Fox 23.10.2006 15:19 |
indeed ^ Naposledy upraveno: 23.10.2006 15:19, Fox You can't predict your future, but you can follow your dreams. |
 kapo 23.10.2006 14:53 |
hahaaaaaaaahahah hej neřekl jsem nikdy, že placebo je metal.. placebo je Glam Rock :D |
 SirPesZ 23.10.2006 14:43 |
Já už jsem si ty Arcane stáhnul, jen to musim ještě poslechnout :-). Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 23.10.2006 14:29 |
Obzvlášť mně ne :-) Já jsem ignorant zaseklý na Oldfieldovi a Iron Maiden :-) Ale alespoň od jiných kritiků jsem si to od Arcane poslechl až na poslední dvě :-) Dám tomu později ještě pár pokusů, aby se neřeklo :-) |
 defila 23.10.2006 14:09 |
Nu kazdemu se libi neco :) (vam se taky clovek nezavdeci :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 23.10.2006 11:30 |
Nevim, nějak mi to přišlo jako tuctovej kravál. A nezachraňuje to ani citový vztah k Les Paulu. |
 SirPesZ 23.10.2006 11:21 |
Belenor> zkoušel jsi In Flames? Tam je sice dvoukopák taky, ale zdaleka ne v každý písničce a je to taky melodeath. Například -> http://youtube.com/watch?v=NgMxPHToegwNaposledy upraveno: 23.10.2006 11:21, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 23.10.2006 10:11 |
První dojem z The Arcane Order - naprosto zbytečné nadužívání double kicku. Nebýt toho, bylo by to poslouchatelné. Nemyslím, že rychlost dělá kvalitní hudbu. |
 SirPesZ 23.10.2006 09:51 |
Já jsem svýho času měl doma od Placeba Sleeping With Ghost, ale ztopila mi to kámoška a nikterak pro to nepláču. Ale je fakt, že to Intro bylo fajn a ta první písnička se zpěvem taky ušla, ale ten zbytek mi přišel mírně nudnej.
Btw Placebo je Alternativní rock. Tam se vejde všechno :-).Naposledy upraveno: 23.10.2006 09:52, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 defila 23.10.2006 09:41 |
placebo za 1. ) neni metal 2. ) zpevak vypada jak trotl 3. ) se mi to nelibi 4. ) podievej se na to video dole, to je jedna z odrud metalu, nikoli placebo :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 kapo 23.10.2006 09:39 |
hej vy metalisti... co takví Placebo? :) |
 defila 22.10.2006 11:20 |
hmmm panove z Inquity maji treba video tady -> http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/13984/The_Bullet_s_Breath.AVI_(54.34MB).html
a vcelku pekne, takove na vymlaceni :) libi, libi moc :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 22.10.2006 10:50 |
Odkaz
a nasledne heslo ->(to heslo je ta stranka pisto bez tecek, ktere jsou mezi temi pismeny :)w.w.w.m.e.d.i.a.p.o.r.t.a.l.r.u
->>oficialni udajny styl :) ->Neo-Thrash/Melodic Death MetalNaposledy upraveno: 22.10.2006 10:51, defila Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
| << | < | > | >> |