| << | < | > | >> |
 defila 30.01.2007 16:29 |
zde je videt krasny priklad demence... Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
deXter 30.01.2007 16:00 |
Odkaz hm pekna :) |
 defila 30.01.2007 14:38 |
na masters prijedou skakavi pohani finntroll, na ty se rad taky podivam, cimz se muj pocet kapel zvysuje na 3(kdyz do toho zapocitam Rastu, tak 4 :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 28.01.2007 21:03 |
http://www.rudekostry.cz/index.php?page=mp3 Album Budiž Šero od český skupiny Rudé Kostry, kteří hrají (jak sami říkají) nemoderní metal. Toto album je plnně akustické a zní celkem dobře. Doporučuju hlavně Dr.Smetákoj :-).Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 28.01.2007 20:42 |
Až tam budou In Flames, Dark Tranquillity nebo Diablo, tak dej vědět :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 28.01.2007 20:23 |
hmmm na Brutal potvrdili svoji ucast Dismemeber (juchuu :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 28.01.2007 20:23 |
hmmm na Brutal potvrdili svoji ucast Dismemeber (juchuu :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 28.01.2007 09:50 |
ta mala holcicka je vostra :))
a jsem zvedav,kdy zacnou tvorit svoje veciKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 28.01.2007 08:56 |
http://www.ifilm.com/video/2803777# Naši oblíbenci rozšířili skupinu :-).Welcome to my world of death and pain |
 defila 23.01.2007 16:57 |
tady jsou zmonovani AVULSED
http://slayn.hofyland.cz/Avulsed/Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 23.01.2007 09:13 |
Ještě ne, až se dostanu domů, tak vyzkouším. Welcome to my world of death and pain |
 defila 23.01.2007 00:03 |
jo,zitra neco poslu, btw slysel jsi ty pany z Konkhra co se objevili v diskuzi U eddieho? Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 22.01.2007 23:03 |
Ještě, že si Mohawk vybral svůj trest, aspoň nám ušetřil přemejšlení :-).
defiler> nechtěl bys něco od tamtý kapely uploadnout? Stačily by tak 2,3,4 písničky. Já už si nepamatuju ten název :-).Welcome to my world of death and pain |
 defila 22.01.2007 22:54 |
mama doma proo jistotu pytel plnych ricni kamenu, rikal jsem si, ze ho vyhodim,ale koukam, ze bude k uzitku :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 22.01.2007 21:56 |
Mno, ze začátku jsem se docela smál, ale pak už mi to přišlo furt to samý, takže... podejte kameny :-). Welcome to my world of death and pain |
 Falcon 22.01.2007 21:31 |
komernční černo, FUJ !!! xaxaxaxax |
MohawK 22.01.2007 19:11 |
http://www.youtube.com/watch?v=TDNyamIfYXM
tak a ted me urcite Defila a SPZ a Pilse ukamenujou :-DHello, Hello, Hello, How Low ? |
 Belenor 22.01.2007 17:08 |
No, včera jsem to u toho zkoušel a hned šly ruce mimo (tj. zabil :-) |
 SirPesZ 22.01.2007 16:59 |
Takovej Janick to začne hrát a ještě u toho poskauje a háže hlavou. NO nezabil bys ho? :-D Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 22.01.2007 15:33 |
No, drnknu z toho sice každou, ale taky to postrádá eleganci :-) |
| << | < | > | >> |