| << | < | > | >> |
 Falcon 07.03.2007 21:02 |
amen xaxaxaxax |
 SirPesZ 07.03.2007 21:00 |
Dimmu Borgir se mi nikdy nelíbili. Už jen proto, že všechno maj děsivě zapláclý klávesama. Ale tohle si stejně stáhnu :-). Jinak mě můj bratránek vybavil několika křesťanskými kapelami a tak to teď poslouchám :-).Welcome to my world of death and pain |
 Falcon 07.03.2007 20:54 |
sežeň si Therion :D xaxaxaxax |
Fox 07.03.2007 20:49 |
tak sem nahod nakej co poslouchas :) You can't predict your future, but you can follow your dreams. |
 Falcon 07.03.2007 20:46 |
rofl ten začátek něchybělo moc a byly to Star Wars :D zbytek zvracení :)) slyšel sem i horší :) xaxaxaxax |
 defila 07.03.2007 20:38 |
ad flamberg-> podle alb a par zivaku co mam si to myslim stale, pak jsem mel moznost je videt nazivo a celkem jsem svuj nazor na ne zmenil :( takovy humus vykon jsem jeste nevidel :/
ad fox -> tohle bych nazval komercnim black metalem :)Naposledy upraveno: 07.03.2007 20:45, defila Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Fox 07.03.2007 20:17 |
ja si to stahnu ze zvedavosti co se ti vlastne libi defilo :) You can't predict your future, but you can follow your dreams. |
Flamberg 07.03.2007 19:53 |
Jojo, Dimmu Borgir vždycky měli něco do sebe :-) |
 Belenor 07.03.2007 17:25 |
Teda ten kopák, to je jak traktor jedoucí 30 km/h - trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Ale uznávám, má to světlá místa, ta skladba :-) |
 defila 07.03.2007 15:12 |
patrne to tu nikoho nebude zajimat ale panove z Dimmu Borgir budou zanedlouho vydavat nove album
tohle je prvni skladba z nej a je opravdu monumentalni v jejich stylu(skoda, ze zbytek alba mi neprijde tak uzasny jako toto :))
OdkazKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 06.03.2007 14:14 |
Bel> nojo, máš pravdu :-). def> sorry :-). def> mno... :-DWelcome to my world of death and pain |
 defila 05.03.2007 17:13 |
asi sem, mozna, ze se to spise lepe da do vtipu, ale je to vcelku hodne moc usmevne :)))
http://www.youtube.com/watch?v=7kK0j_oVVpYKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 05.03.2007 09:46 |
Nebylo to, SPZ, v Čajovně? |
 defila 01.03.2007 22:41 |
hmmm me ten pocit minul, videl jsem to poprve, tak jsem to postnul, uz pro ten pocit :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 01.03.2007 19:04 |
To už tu bylo, mám ten pocit :-). Welcome to my world of death and pain |
 defila 01.03.2007 18:12 |
borec :)
http://www.youtube.com/watch?v=AbndgwfG22k&mode=related&searchKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 01.03.2007 10:51 |
Já si ji poslechnu na MoRu. Navíc ten den slavíme s kámošema hromadný narozeniny :-).
Teďka, jak budu maturovat, tak o pár koncertů přijdu :-/.Welcome to my world of death and pain |
 defila 28.02.2007 22:31 |
tak nekdo se tu ptal po koncertku nejblizsim -> 10/3 Praha, Rock Café 10.3.2007, od 20.30
Kapely: SEPULTURA + support
vstupenky v předprodeji v klubu Rock Café (490,-), síti Ticketstream (529,-), v místě 550,-.
kdo jde? :) ja jduKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 28.02.2007 20:32 |
dekujeme ti za tuto prinosnou vetu :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Párek 28.02.2007 19:15 |
Btw to nejsem já, ale spoluzak. Pac ja nejsem Ondra Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"
My pereme na 40, ale my pereme na 1940 |
| << | < | > | >> |