Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
24.06.2026 (216.73.216.128)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

Falcon
18.05.2007 07:43
prostě letos :)
xaxaxaxax
dREAm
18.05.2007 07:43
No... Prostě červen :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

Belenor
18.05.2007 06:44
Chtěl jsi říct do šestého, ne? :-)
dREAm
17.05.2007 20:57
A do pátýho června zbývá už jen chvíle krátká... :-)
Odkaz
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

Falcon
17.05.2007 20:19
WTF...
xaxaxaxax

SirPesZ
17.05.2007 16:51
http://www.youtube.com/watch?v=a5S1jlKXN5I
Bonusová scéna z Rock In Rio.
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
14.05.2007 19:48
Mno, Arakain je česká metalová legenda, není divu, že si většina lidí myslí, že nemáme kvalitní metal :-).
Btw jo, Beltaine maj někde takhle hrát,a le netušim, jesti už maj bubeníka.
Jinak co se Tortharrů týče - sice jsem už ejdnou slyšel jejich poslední album live skoro celý, ale vícekrát nikolivěk a je to dost dlouho, takže vlastně nevim, jak hrajou teď, ale technický to je pořád :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
14.05.2007 17:59
ale nedosahuje kvality Mnemic coz je kouzelnej skvost mezi statnim odpadem :)

pak jsem jeste zvedav na 37STABWOUNDZ, spis abych je mohl srovnat s born from pain a z ceskych tak thortary a udajne beltaine by tam meli byt take(ale vzhledem k tomu, ze jejich basak hraje v Isacaarum na ktere jdu 16/6 a ti me predpokladam okouzli vic), tak z nich tak na vetvi nebudu

nejvetsi vtip je, ze arakain jsou uvedeni jako metalova legenda, u toho jsem se celkem zasmal a navic za kult bych povazoval rozhodne rooty, kteri tam hraji taktez,ale ti tam nemaji ani fotku, mno obavam se nejhorsi a to spousty tatiku v upnutych dzinach :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
14.05.2007 17:02
Gaia Mesiah je na živo dobrá :-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
14.05.2007 16:52
Mnemic vypadají jak z plakátu Matrixu :-)

defila
14.05.2007 16:30
mno jsem slecnou nucen abych jel sem ->http://www.basinfirefest.cz/main/kapely.htm

patrne jedu, ale nebyt mnemic, tak me tam nikdo neuvidi :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
13.05.2007 21:40
http://youtube.com/watch?v=kzKiqk2iynY Oscar by měl radost :-).

Naposledy upraveno: 13.05.2007 21:40, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain

defila
13.05.2007 20:42
hehe :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
13.05.2007 19:46
defila> Dagoba - Year Of The Scapegoat -> Knight Rider :-)
Welcome to my world of death and pain
dREAm
12.05.2007 15:27
2 Falcon, ano, taky se mi Searching moc líbí :-) hlavně na G3 je to pěkně zahraný. :-)
z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

defila
12.05.2007 14:58
dnes v Hradci smutny HC koncert :)

jedna z ukazek(patrne frontmanu)

http://www.shatter.cz/mp3/pretty_face.mp3

Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
09.05.2007 17:29
jj ten úsek tý pisníčky je drsnej
xaxaxaxax

defila
09.05.2007 16:34
nejlepsi vec od borgiru z posledniho alba je uz ve videove podobe :)

http://www.youtube.com/watch?v=LVfWuHSADpQ

hlas basaka je sladkej na poslech :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
09.05.2007 16:21
jo souhlas :)
uz bbudu mit diskografii ::JUMP
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
08.05.2007 21:42
kua to Searching to je geniální pisníčka :)
xaxaxaxax
<< | <> | >>