Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
27.06.2026 (216.73.217.69)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

defila
08.06.2010 19:06
sonispher a cca 35K lidi v 30.ti stupnovych vedrech? sice je velka ctyrka lakava a DevilDriver jeste k tomu nadavkem, ale ne, dekuji :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
08.06.2010 11:15
kdo jede příští víkend na metallicu?:)

Falcon
08.06.2010 07:48
z hudebního prostředí :D Odkaz
xaxaxaxax

defila
25.05.2010 12:27
ono je to furt stejny .-) a stejne nudny jako cely pagan metal... ja tam jel hlavne kvuli necemu jinemu...
kazdopadne vcera byli v Abatonu Lamb of God a bylo to neuveritelne peklo!
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
24.05.2010 11:03
Já je poslouchal tak do druhýho céda. Pak už mi to přišlo furt stejný.
Welcome to my world of death and pain

Falcon
24.05.2010 10:53
KORPIKLAANI , to bych si dal líbit xD
xaxaxaxax

defila
23.05.2010 10:20
report z http://www.abysszine.com/2010050028-korpiklaani-arkona-virrasztok.html
ARKONA, VIRRASZTÓK,KORPIKLAANI; vesele cteni :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
18.05.2010 19:18
K maxově: Impersonace Take me on byla zupa :-)

Naposledy upraveno: 18.05.2010 19:18, Belenor


defila
17.05.2010 23:21
kdyby se va chtelo kupovat nova CD ceskych skupin, tak si muzete pocist, ktera, ze je dobra :)

http://payo.cz/?pge=1&id=2103&search=
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
17.05.2010 23:08
http://www.videacesky.cz/hudba/axis-of-awesome-4-chords-song :)

Belenor
17.05.2010 21:29
Protože seš nevzdělanej barbar, SPZ :-)

Malajsijec dobrej :-) Sice mu to občas ujede, ale já bych tohle nedal ani náhodou :-) Třeba bude jednou tak dobrý, jako můj oblíbenec Simon Phillips, který taky začínal brzo.

Falcon
17.05.2010 15:26
toto je masér :D Odkaz
xaxaxaxax

SirPesZ
17.05.2010 13:24
Nevěděli jsme a je nám to jedno :-).
Welcome to my world of death and pain
Flamberg
16.05.2010 23:43
Asi už to víte, ale umřel Dio.

defila
07.04.2010 20:17
poctete si a bavte se :)

http://www.abysszine.com/2010040011-beltis-time-drinking-time.html
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
07.04.2010 08:00
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=no-stairway-to-heaven.jpg
Jojo... :-)
Welcome to my world of death and pain
Maxell
03.04.2010 23:09
Hm, závidim :) Já jsem nesehnal lístky už :)

Jo a reaguju se zpožděním, nějak mi ten post uniknul :)

Falcon
14.03.2010 18:27
tak včera sem byl v debilní ČEZ areně ( organizace jako vždy na hovno...) na Rammsteinech.
Předkapela Combichrist, pěkně se to třáslo jak řezali do těch bubnů :D a Rammstein nezklamali jako vždy a zahráli aj některý hodně starý vály takže supr :) jen to čekání před halou hodinu a půl bylo na hovno.
xaxaxaxax

defila
10.03.2010 16:17
opet reci o ceske hudebni scene, nevahejte a ctete :-)

http://payo.cz/?pge=1&id=2061&search=
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Flamberg
09.03.2010 08:54
Myslím, že kariéru v blackmetalové kapele má jistou :-)
<< | <> | >>