| << | < | > | >> |
 defila 08.06.2010 19:06 |
sonispher a cca 35K lidi v 30.ti stupnovych vedrech? sice je velka ctyrka lakava a DevilDriver jeste k tomu nadavkem, ale ne, dekuji :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
deXter 08.06.2010 11:15 |
kdo jede příští víkend na metallicu?:) |
 Falcon 08.06.2010 07:48 |
z hudebního prostředí :D Odkaz xaxaxaxax |
 defila 25.05.2010 12:27 |
ono je to furt stejny .-) a stejne nudny jako cely pagan metal... ja tam jel hlavne kvuli necemu jinemu... kazdopadne vcera byli v Abatonu Lamb of God a bylo to neuveritelne peklo!Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 24.05.2010 11:03 |
Já je poslouchal tak do druhýho céda. Pak už mi to přišlo furt stejný. Welcome to my world of death and pain |
 Falcon 24.05.2010 10:53 |
KORPIKLAANI , to bych si dal líbit xD xaxaxaxax |
 defila 23.05.2010 10:20 |
report z http://www.abysszine.com/2010050028-korpiklaani-arkona-virrasztok.html ARKONA, VIRRASZTÓK,KORPIKLAANI; vesele cteni :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 18.05.2010 19:18 |
K maxově: Impersonace Take me on byla zupa :-) Naposledy upraveno: 18.05.2010 19:18, Belenor |
 defila 17.05.2010 23:21 |
kdyby se va chtelo kupovat nova CD ceskych skupin, tak si muzete pocist, ktera, ze je dobra :)
http://payo.cz/?pge=1&id=2103&search=Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Maxell 17.05.2010 23:08 |
http://www.videacesky.cz/hudba/axis-of-awesome-4-chords-song :) |
 Belenor 17.05.2010 21:29 |
Protože seš nevzdělanej barbar, SPZ :-)
Malajsijec dobrej :-) Sice mu to občas ujede, ale já bych tohle nedal ani náhodou :-) Třeba bude jednou tak dobrý, jako můj oblíbenec Simon Phillips, který taky začínal brzo. |
 Falcon 17.05.2010 15:26 |
toto je masér :D Odkaz xaxaxaxax |
 SirPesZ 17.05.2010 13:24 |
Nevěděli jsme a je nám to jedno :-). Welcome to my world of death and pain |
Flamberg 16.05.2010 23:43 |
Asi už to víte, ale umřel Dio. |
 defila 07.04.2010 20:17 |
poctete si a bavte se :)
http://www.abysszine.com/2010040011-beltis-time-drinking-time.htmlKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 SirPesZ 07.04.2010 08:00 |
http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=no-stairway-to-heaven.jpg Jojo... :-)Welcome to my world of death and pain |
Maxell 03.04.2010 23:09 |
Hm, závidim :) Já jsem nesehnal lístky už :)
Jo a reaguju se zpožděním, nějak mi ten post uniknul :) |
 Falcon 14.03.2010 18:27 |
tak včera sem byl v debilní ČEZ areně ( organizace jako vždy na hovno...) na Rammsteinech. Předkapela Combichrist, pěkně se to třáslo jak řezali do těch bubnů :D a Rammstein nezklamali jako vždy a zahráli aj některý hodně starý vály takže supr :) jen to čekání před halou hodinu a půl bylo na hovno.xaxaxaxax |
 defila 10.03.2010 16:17 |
opet reci o ceske hudebni scene, nevahejte a ctete :-)
http://payo.cz/?pge=1&id=2061&search=Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Flamberg 09.03.2010 08:54 |
Myslím, že kariéru v blackmetalové kapele má jistou :-) |
| << | < | > | >> |