Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Music
25.06.2026 (216.73.216.128)

Music

Zakladatel: Maxell

Music ;-)

<< | <> | >>

SirPesZ
06.10.2007 22:13
def> chceš od Soniců Eden Fire a nebo máš?
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
06.10.2007 19:04
Spíš moc kastrované.
Welcome to my world of death and pain

Belenor
06.10.2007 18:56
Tos je všechny slyšel? Není to na tebe moc měkké?

defila
06.10.2007 11:56
ad Dream theatre - neni album u ktereho by jsi mohl prohloupit :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
03.10.2007 13:19
Tak cdrom jsem s pomocí kolegy rozjel. Hmm, tak to album je takové místy metalové, místy art rock ala Pink Floyd, zejména The Wall a Dark Side of the Moon naskakují :-) Je to dost rozvleklé, u instrumentálních pasáží vesměs - teď si nevzpomínám, kdo to napsal, mám pocit, že to bylo tady na RS - vesměs kytarová "onanie" hehe, no prostě náročné na soustředění, páč je to unavující a skoro bych řekl nudné, ale některá místa jsou fakt uchvancancující :-) Jo - jmenuje se to Metropolis pt 2: Scenes from a Memory

Belenor
03.10.2007 08:47
Na webu Queensrÿche ( www.queensryche.com ) jsou z toho alba ukázky, něco zní dobře a něco nějak tak trochu bídně, ale deluxe edition, kterou jsem včera viděl, si asi nakonec koupím :-) Místo toho jsem si včera koupil jedno album od Dream Theater a je to docela dobré :-) Bál jsem se, že má kapela přehnané hodnocení, ale tohle album jsem asi trefil. Ale musím tomu dát ještě pár poslechů - blbý je, že mi v práci nejde rozjet cdrom, takže musím vydržet do odpoledne :-)

Mimochodem ten Geoff Tate v klipech vypadá jak přihřátej, připomíná Mercuryho :-)
Flamberg
02.10.2007 21:34
Na VH1 občas dávají klipy z tohohle alba - příjde mi to jako ucházející materiál. Album jako celek jsem neslyšel...

Belenor
02.10.2007 18:27
Má tu někdo zkušenosti s Queensrÿche - Operation Mindcrime? Stojí to za koupi?
Flamberg
29.09.2007 20:40
http://www.youtube.com/watch?v=g-y0MdPXslo

defila
17.09.2007 12:11
vubec, je to lepsi nez behat 5km trate, nabehas se stejne a zdokonalis se pri tom v obrane pred ranami :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
17.09.2007 10:24
bullshit... vsak ony vas ty picoviny prejdou :D

defila
17.09.2007 09:53
kdo nezazil nepochopi :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Párek
16.09.2007 20:29
prej prijemna...trosku sadomasochysta ne ?:-)
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940
Maxell
16.09.2007 14:27
Jo, tohle musí bejt fakt výborná zábava... Takovýhle k*k*ty fakt nechápu... :-)

defila
16.09.2007 12:03
jiste, u prijemne zabavy s prateli se clovek nenudi :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Párek
16.09.2007 11:17
Co te nezabije to te posili ze ?:-)
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940

defila
16.09.2007 08:24
ad semtex -> ja na koncertech k urazum prichazim bezne, sem posledne byl luxusne kopnut do hlavy a decentni modriny po zebrech, takze by se asi tolik zase nestalo :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
~stx#.
15.09.2007 21:50
si trosku pletes pojmy ne foxi?
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Párek
15.09.2007 19:53
Fox: IoI
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940
deXter
15.09.2007 14:24
heh demence :p
<< | <> | >>