|
|
22.06.2026 (216.73.216.84) |
|
|
| Znáte dobrý vtip?Zakladatel: aBDaIR Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:) Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik... | << | < | > | >> |
Greenhorn 22.01.2006 17:42 |
Jedna žena přešla ulici na červenou. Přišel strážník, a zastavil jí a ptá se: "jaká je vaše profese? "Učitelka." "Výborně!" zvolal nadšeně strážník, "na tuto chvíli čekám již dlouho. Pokutu vám nedám, ale napíšete stokrát: Nesmím přecházet na červenou".Naposledy upraveno: 22.01.2006 17:43, Greenhorn Mír v duši bratři. ;o) |
SwatSkywalker 17.01.2006 22:04 Editovat,
Smazat
|
:-DD |
Alda 17.01.2006 17:27 |
rofl :) prej den svatby... svatebni noc... :D I am your Father |
 SirPesZ 17.01.2006 17:09 |
No tak to je ještě krutější :-D. Welcome to my world of death and pain |
Ayreas 17.01.2006 16:28 |
:-)) |
Jack 17.01.2006 13:28 |
njn ucitel.. |
 Belenor 17.01.2006 13:27 |
zajimavy web :-)
http://www.youtube.com/watch.php?v=tJXVABWgaYQ |
 defila 17.01.2006 13:22 |
pevne tomu verim, ale je to moc :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Jack 17.01.2006 13:20 |
Jo opravdu moc stary.. |
 defila 17.01.2006 13:17 |
ale tohle je opravdu moc :DD ->http://www.youtube.com/watch.php?v=VqCgjlI5sa8Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 17.01.2006 13:03 |
.) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 Belenor 17.01.2006 12:57 |
Vlastne by se dalo rict, ze tem pocitacum dali tak zabrat, az se z toho upekly. |
Ayreas 17.01.2006 12:44 |
Tak tohle mit doma tak to dlouho nevydrzi :)) |
Jack 17.01.2006 12:37 |
Ja mel nekde i s grafkou a dala se normalne dat do slotu :p |
MATINO 17.01.2006 12:27 |
Zlatý český ručičky :-) |
 Belenor 17.01.2006 10:33 |
Tak to jsou skvele kousky, to je videt, co lidi dovedou :-) |
 defila 17.01.2006 10:23 |
tohle je prehnany ->>http://www.dusky.sk/pics/2004-12/625_kompik.jpg
a tohle jeste vic :))) ->http://www.dusky.sk/pics/2004-12/675_gingerbreadCPU.jpg
nejaky pocitacovy freak... :)Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
 defila 17.01.2006 10:09 |
.) http://img31.imageshack.us/img31/7254/shiny8xu.jpgKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Leon 17.01.2006 08:46 |
ten to musí hrát 24/7/365 |
deXter 17.01.2006 08:25 |
je to cheater... |
| << | < | > | >> |
|
| | |