|
|
25.06.2026 (216.73.216.128) |
|
|
| Znáte dobrý vtip?Zakladatel: aBDaIR Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:) Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik... | << | < | > | >> |
Majitel 16.06.2006 10:25 Editovat,
Smazat
|
Ohledne tech zachodku. (http://www.zvedavec.org/images/zachody/neznama_m.jpg), dozvedel jsem se od tajnych zdroju, ze je to v Domašově ;) Naposledy upraveno: 16.06.2006 11:03, Belenor |
 SirPesZ 16.06.2006 09:23 |
Hehe :-). Já bych to doma taky zaved, ale nastálo :-).Naposledy upraveno: 16.06.2006 09:23, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
566344 16.06.2006 09:21 |
http://www.journals.ru/attach/350/34967/499049.jpg Pokud neumite rusky, tak na televizi je napsano: Mistrovstvi sveta ve fotbale :) |
deXter 15.06.2006 12:23 |
lol :D 2 def - a jo :)) |
pils€ 14.06.2006 22:49 |
Z WARFORA Prodám disco hadry
Tričko Kenvelo za 250Kč Velikost M Původní cena 499Kč Košili Kenvelo za 350Kč Velikost M Původní cena 600Kč
Nosil jsem je asi týden Prodávám je proto že jsem přestal nosit disco hadry .S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
pils€ 14.06.2006 21:40 |
Babicka je prarodič. S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
K 14.06.2006 20:32 Editovat,
Smazat
|
matka? |
dREAm 14.06.2006 19:49 |
jednoduse pramatka z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :) |
 defila 14.06.2006 19:08 |
to dexter -. nebo jeho otce :)) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
deXter 14.06.2006 18:02 |
matka tvoji matky :p |
K 14.06.2006 17:50 Editovat,
Smazat
|
A co je babicka? |
deXter 14.06.2006 17:42 |
nekecej pilse :p |
pils€ 14.06.2006 17:07 |
Jo a akvarko sou slepeny skla naplneny vodou S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
Alda 14.06.2006 17:00 |
korela ja papousek ? I am your Father |
 SirPesZ 14.06.2006 16:19 |
Hehe :-). Welcome to my world of death and pain |
pils€ 14.06.2006 16:06 |
To si dexter vymyslel 0:) S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
deXter 14.06.2006 16:01 |
Pilse (03:57 PM) : to bys neveril co se mi stalo :p deXter (03:57 PM) : povidej Pilse (03:58 PM) : jak babicce hlidam korelu Pilse (03:58 PM) : sem ji pustil po pokoji Pilse (03:58 PM) : on vylit Pilse (03:58 PM) : lital Pilse (03:58 PM) : naboural do zdi Pilse (03:58 PM) : a spad do akvarka Pilse (03:58 PM) : :\ deXter (03:58 PM) : lol Pilse (03:58 PM) : ale vypadalo to celkem srandovne Pilse (03:58 PM) : neumi moc plavat :p __________________________________ sice docela smutny ale i vtipny :/Naposledy upraveno: 14.06.2006 16:01, deXter |
566344 13.06.2006 23:25 |
Ta tady byla taky? :P |
Jack 13.06.2006 16:52 |
jo a ty bys to mel vedet:p |
pils€ 13.06.2006 16:46 |
Jo!kurva :-) S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
| << | < | > | >> |
|
| | |