Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
25.06.2026 (216.73.216.128)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

Falcon
24.06.2006 21:58
moderní umění ne ? :)) tohle je dobrý, musíte to vidět ale celý xD http://www.metacafe.com/watch/145193/solid_potato_salad_the_ross_sisters/
xaxaxaxax
deXter
24.06.2006 20:12
wtf

SirPesZ
24.06.2006 19:43
Heh?
Welcome to my world of death and pain
pils€
24.06.2006 19:33
http://files.kufik.org/zviratka.jpg
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

Belenor
22.06.2006 08:51
Acceptable.

kapo
21.06.2006 22:14
hm :)

SirPesZ
21.06.2006 17:32
Dexter> hezké :-)
Welcome to my world of death and pain
Deathaak
21.06.2006 17:32
Editovat, Smazat
http://www.youtube.com/watch?search=parody&mode=related&v=_NAGNlXEa9A
deXter
21.06.2006 10:19
http://www.youtube.com/watch?v=lGG8BKYqiiw&eurl
:p

kapo
20.06.2006 19:13
heh
deXter
20.06.2006 12:06
lol
Maxell
20.06.2006 10:24
lol hustý :-D
Jack
20.06.2006 10:22
http://www.youtube.com/watch?v=4bxUvP-tHp4&search=parody
Parody :p
pils€
20.06.2006 00:41
Nastesti ne
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

defila
20.06.2006 00:12
nechces se k nam pridat? a nejmenujes se Milan? vzdycky se mi to jmeno libilo .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
19.06.2006 21:15
opracdu to chces vedet? :)
pils€
19.06.2006 20:02
To si vypravite v ty vasi komunite ?
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Alda
19.06.2006 19:27
- tak co vas trapi ?
- pane doktore... my nemuzeme mit se zenou dite...
- tak mi ji privedte...
- hned ji zavolam... Karle !
I am your Father

defila
19.06.2006 11:05
to alda ->
Mami koupis mi zmrzlinu?
hele Lukasku, nemusis mi rikat mami kdyz spim s tvym otcem.
A jak ti mam rikat?
Normalne, Milane....
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Alda
19.06.2006 10:23
- mami ? a co ti říkal tatínek když jste se seznámili ?
- hmm něco jako... pojd sem holcicko dam ti za to zvejkacky
I am your Father
<< | <> | >>