Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
26.06.2026 (216.73.217.141)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
deXter
19.07.2006 17:02
:D

defila
19.07.2006 16:59
co aldo -> zazilś, zazilś ? :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Alda
19.07.2006 16:25
Druhá třída po prázdninách.

Paní učitelka vítá děti ve škole a ptá se, co dělali o prázdninách. Hlásí se
Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku."
"Výborně, Alenko. A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK, dostaneš kousek
koláče."
Alenka se soustředí, napíše PÍSEK, a za chvilku si už pochutnává na velkém
slaďoučkém kousku koláče.
Pak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!"
"No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA, a když to bude bez
chyby, dostaneš také koláč."
Pepíček na druhý pokus napíše třesoucí se rukou HRA a už cestou do lavice
se zakusuje do koláče.
"A copak jsi dělal ty, Dežíku?", ptá se paní učitelka.
"Prosím, chtěl jsem si hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně házeli
kamení!"
"No to se tedy opravdu zachovali nepěkně! Ale když napíšeš bez chyby
BEZPRECEDENTNÍ DONEBEVOLAJÍCÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY,
dostaneš koláč i ty."
I am your Father
deXter
19.07.2006 09:02
tjn rave je hustej:D
Timmy
19.07.2006 00:17
Editovat, Smazat
ale stejne ten deda ma jeste elanu :P a taky sem zjistil od ceho ma tu plesku :D
Timmy
18.07.2006 23:57
Editovat, Smazat
slusny ale rave je lepsi :D
deXter
18.07.2006 22:31
http://www.youtube.com/watch?v=y664ibORgf4&feature=Views&page=2&t=t&f=b
deXter
18.07.2006 22:07
mega lol :D
Timmy
18.07.2006 21:58
Editovat, Smazat
http://www.youtube.com/watch?v=ZhPpD8NtEiI&search=rave

:D
pils€
18.07.2006 20:08
:d
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

SirPesZ
18.07.2006 19:56
Aspoň ses přiznal :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
18.07.2006 19:26
lol.. jediny co z toho posloucham je nightwish .)
pils€
18.07.2006 19:17
Ty ses urcite jeden z nich...
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
deXter
18.07.2006 19:11
:D tjn .)

Naposledy upraveno: 18.07.2006 19:11, deXter

pils€
18.07.2006 19:08
To me taky pride vtipny :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

SirPesZ
18.07.2006 19:01
Dex> Nj, ono to je těžký. Každýmu přijde vtipný něco trochu jinýho. Třeba jás e můžu potrhat smíchy, gdyž mi něgdo mocně vykládá, jakej ej drsňák a velkej metalista, protože poslouchá HIM, Nightwish a The Rasmus :-).
Welcome to my world of death and pain

SirPesZ
18.07.2006 18:56
Tak to je dobrý :-).

Naposledy upraveno: 18.07.2006 19:01, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain
deXter
18.07.2006 18:37
lol:)
566344
18.07.2006 18:37
Podle poctu prodanych nosicu je nejpopularnejsi skupinou soucasnosti formace CD-R ze svojim albem 700 MB.
deXter
18.07.2006 18:28
jenze problem je v tom ze ho to zajima. jemu kdybys to nalil do hlavy tak to nepochopi.. to je na tom vtipny.
a ja nepsal ze je blbej:)) jen mi to prislo vtipny :p

Naposledy upraveno: 18.07.2006 18:30, deXter

<< | <> | >>