|
|
26.06.2026 (216.73.217.141) |
|
|
| Znáte dobrý vtip?Zakladatel: aBDaIR Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:) Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik... | << | < | > | >> |
deXter 19.07.2006 17:02 |
:D |
 defila 19.07.2006 16:59 |
co aldo -> zazilś, zazilś ? :) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Alda 19.07.2006 16:25 |
Druhá třída po prázdninách.
Paní učitelka vítá děti ve škole a ptá se, co dělali o prázdninách. Hlásí se Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku." "Výborně, Alenko. A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK, dostaneš kousek koláče." Alenka se soustředí, napíše PÍSEK, a za chvilku si už pochutnává na velkém slaďoučkém kousku koláče. Pak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!" "No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA, a když to bude bez chyby, dostaneš také koláč." Pepíček na druhý pokus napíše třesoucí se rukou HRA a už cestou do lavice se zakusuje do koláče. "A copak jsi dělal ty, Dežíku?", ptá se paní učitelka. "Prosím, chtěl jsem si hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně házeli kamení!" "No to se tedy opravdu zachovali nepěkně! Ale když napíšeš bez chyby BEZPRECEDENTNÍ DONEBEVOLAJÍCÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY, dostaneš koláč i ty."I am your Father |
deXter 19.07.2006 09:02 |
tjn rave je hustej:D |
Timmy 19.07.2006 00:17 Editovat,
Smazat
|
ale stejne ten deda ma jeste elanu :P a taky sem zjistil od ceho ma tu plesku :D |
Timmy 18.07.2006 23:57 Editovat,
Smazat
|
slusny ale rave je lepsi :D |
deXter 18.07.2006 22:31 |
http://www.youtube.com/watch?v=y664ibORgf4&feature=Views&page=2&t=t&f=b |
deXter 18.07.2006 22:07 |
mega lol :D |
Timmy 18.07.2006 21:58 Editovat,
Smazat
|
http://www.youtube.com/watch?v=ZhPpD8NtEiI&search=rave
:D |
pils€ 18.07.2006 20:08 |
:d S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
 SirPesZ 18.07.2006 19:56 |
Aspoň ses přiznal :-). Welcome to my world of death and pain |
deXter 18.07.2006 19:26 |
lol.. jediny co z toho posloucham je nightwish .) |
pils€ 18.07.2006 19:17 |
Ty ses urcite jeden z nich... S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
deXter 18.07.2006 19:11 |
:D tjn .)
Naposledy upraveno: 18.07.2006 19:11, deXter |
pils€ 18.07.2006 19:08 |
To me taky pride vtipny :) S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
 SirPesZ 18.07.2006 19:01 |
Dex> Nj, ono to je těžký. Každýmu přijde vtipný něco trochu jinýho. Třeba jás e můžu potrhat smíchy, gdyž mi něgdo mocně vykládá, jakej ej drsňák a velkej metalista, protože poslouchá HIM, Nightwish a The Rasmus :-). Welcome to my world of death and pain |
 SirPesZ 18.07.2006 18:56 |
Tak to je dobrý :-). Naposledy upraveno: 18.07.2006 19:01, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
deXter 18.07.2006 18:37 |
lol:) |
566344 18.07.2006 18:37 |
Podle poctu prodanych nosicu je nejpopularnejsi skupinou soucasnosti formace CD-R ze svojim albem 700 MB. |
deXter 18.07.2006 18:28 |
jenze problem je v tom ze ho to zajima. jemu kdybys to nalil do hlavy tak to nepochopi.. to je na tom vtipny. a ja nepsal ze je blbej:)) jen mi to prislo vtipny :pNaposledy upraveno: 18.07.2006 18:30, deXter |
| << | < | > | >> |
|
| | |