| << | < | > | >> |
Sherman 27.08.2006 22:05 Editovat,
Smazat
|
Nejvic sem se smal jak rikal: No ja slysel, mozna je to nejaka fama, ze vesmirni lide s hnedyma ocima jsou zli..tak z toho sem nemoh:D |
~stx#. 27.08.2006 20:49 |
http://youtube.com/watch?v=t2dYfzC1MFE&mode=related&search= I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
deXter 27.08.2006 17:30 |
tjn ale ja bych asi puknul:D |
 kapo 27.08.2006 16:29 |
no však ses na něj nedíval chvílema? :) |
deXter 27.08.2006 16:17 |
rofl ja bejt Krausem tak seru smichy:o) |
 kapo 27.08.2006 15:43 |
http://video.google.com/videoplay?docid=-8583674191019422365 |
 kapo 27.08.2006 15:35 |
http://video.google.com/videoplay?docid=-3482557432728984842 |
MohawK 26.08.2006 19:09 |
Alda::: Not a bit :) Hello, Hello, Hello, How Low ? |
pils€ 26.08.2006 17:58 |
:D
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru. |
deXter 26.08.2006 17:39 |
http://www.youtube.com/watch?v=os6HxkH4D_Q |
Alda 26.08.2006 15:46 |
http://www.ngline.ru/fun/1000000.swf I am your Father |
 SirPesZ 26.08.2006 13:28 |
defila> he? :-) Welcome to my world of death and pain |
 kapo 26.08.2006 12:02 |
jo no... tak to bych chtel na tech kamerach videt :D theres no toilet paper in hereeeee! :)
|
 defila 26.08.2006 10:58 |
:) -> prisel za zamestnacem a urednim tonem oznamil -> "code 3" a sledoval co se bude dit :)))))))) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Timmy 25.08.2006 23:17 Editovat,
Smazat
|
ten s rozhlasem je best |
Alda 25.08.2006 21:58 |
ty jo dik... ja jsem si porad rikal jak vlastne ten rajcatovy dzus vypada :) I am your Father |
 defila 25.08.2006 20:48 |
spis -> made a trail of tomato juice on the floor leading to the rest room :))
-> udelal cestu z rajcatoveho juice vedouci do odpocijnkove mistnosti)a jak vsichni vime rajcata maji barvu cervenou, juice je tekuty, nasledna situace musela byt znacne komicka :)))))) Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
~stx#. 25.08.2006 20:05 |
caution - wet floor :D I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
 defila 25.08.2006 19:04 |
pro ty kdo anglicky jazyk ovladaji, tak se muzou pobavit :) http://i78.photobucket.com/albums/j116/KristianMaria/k-mart.jpgKdyž jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
Alda 25.08.2006 18:53 |
co tam bylo ? ? ? I am your Father |
| << | < | > | >> |