Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
18.05.2024 (18.189.186.214)

Auta

Zakladatel: Fox

piste o cem chcete a kdyz to nebude o autech na konci kazdyho prispevku linknete nakou nadupanou karu :D
for example : Link

<< | <> | >>
deXter
27.06.2008 07:54
Italska mafie ho tam protlacila :p
Ladron
27.06.2008 00:16
To si doopravdy budete psát o škole v tématu AUTA? ... trochen demence...
Ale když už jste to tu předělali, tak by mě zajímalo kdo tě do tý školy protlačil.. na kolik to přišlo atd.. no jak ses k tomu dostal

Naposledy upraveno: 27.06.2008 00:18, Ladron

Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
pils€
25.06.2008 22:11
Weight training je neco jako telak akorat pro pokrocily takze vetsinu sme travili v posilovne, behanim a nekdy sme hrali naky hry na odreagovani a taky obcas trocha teorie a telu,vyzive a tak. No oni tady maturitu jako u nas nemaj. V podstate staci tu jen odchodit ty ctyri roky skoly a nepropadnout. Za vsechny ty kurzy ktery si vezmes behem pusobeni na skole a zdarne je dokoncis dostanes kredity no a pak musis urcitej pocet kreditu aby ti dali diploma.
"My jsme Amerika a nemusime vedet o nikom nic" nerek bych ze je to tu moc rozsireny, samozrejme ze naky lidi nemaj moc paru o Evrope, ale zase sou celkem ochotny se o tom neco dozvedet. Zas abych jim nekrivdil tak ve skole si muzou vzit kurzy jako World History nebo primo Europe coz je spojeny i s cestou do Evropy. Zas je pravda ze ja sem v Californii coz je jedna z nejlepsich casti USA v takovy Iowe to muze bejt docela jiny :D
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

defila
25.06.2008 21:13
ad fox - jasny, ale tuhle narazku jsem si nemohl odpustit :)

ad pilse - co se treba schovava pod weight and training? bavil jsi se s nekteryma lidma jak probiha matura u nas? co oni na to? a funguje tam priblizne ->My jsme Amerika a nemusime vedet o nikom nic?(v nekterych pripadech....)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
pils€
25.06.2008 20:28
No naroky sou mensi, ale jinak mi to celkove prislo mnohem zabavnejsi nez u nas. Zacina to tim ze si muzete vybrat jaky chcete kurzy a ze je jich na vyber fakt dost, ja mel treba Matiku, Anglictinu, Civics, Economics, Science, Sports medicine a weight training. Asi nejlepsi vec je ze vsechny sporty tu to probihaj ve skole a sou tu vselijaky skolni ligy, takze pro hodne deti je to velka motivace jak si udrzet znamky aby mohli sportovat za skolu. Jinak tu nejsou jen samy dementi jak se rika u nas, ale i spousta chytrejch lidi, na druhou stranu i spousta dementu :d
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Fox
25.06.2008 16:22
na druhou stranu ty tu hudbu taky nemusis srat vsude..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
25.06.2008 12:17
jo,presne, fox ma pravdu, pojdte resit hudbu :D
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
25.06.2008 08:20
:D
~stx#.
24.06.2008 22:39
na blbce musis jit "easy" :P
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
deXter
24.06.2008 14:08
co mi rikal pilse tak to maj docela easy :)
Fox
24.06.2008 14:08
paneboze uz me stim serete, neni to jedno kde se co probira?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Jack
24.06.2008 12:38
tak tak :)

Falcon
24.06.2008 11:14
jo ale to můžete probírat v jiné diskuzi :)
xaxaxaxax

defila
24.06.2008 10:33
vida, zajimalo by me tolikrat omylane porovnavani cr skolstvi vs usa skolstvi...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
24.06.2008 00:11
odmaturoval? xD takze tady uz nejdes do ctvrtaku jo? :)
pils€
23.06.2008 23:50
no uz asi 8 mesicu :D ted sem tu zrovna uspesne odmaturoval ze stredni 0_0 A v srpnu se chystam domu
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Jack
23.06.2008 23:37
Trenuje tam lov much..

Falcon
23.06.2008 21:10
a co tam ? :D a kde tam ?
xaxaxaxax
Jack
23.06.2008 20:36
No, uz dlouho :-)
Ladron
23.06.2008 20:18
Tak Hayabusa ve smartu nebo co to tam má to je pak jasný, Pilse ty bydlíš v US?
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
<< | <> | >>