Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Kultura > Seriály
28.04.2024 (18.216.83.240)

Seriály

Zakladatel: Fox

LOST, Prison Break, SGA, 4400 a mnoho dalsich :)

<< | <> | >>
Tomicolo
13.03.2007 20:00
Fox: A ja zas nemam mluvit spatne o ztracenych, kdyz sem je jeste ani jednou jedinkrat nevidel xDDD Jen sem se nudil, tak sem si chtel do neceho rejpnout a zrovna se tu cirou nahodou objevila nova diskuse :)
Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi.
Párek
11.03.2007 10:11
IoI
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940
Fox
10.03.2007 19:46
Tomicolo: nejsem z tech co mazou lidem prispevky ve kterych je vyjadren nazor ;)
Dex: haha husty:D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
deXter
10.03.2007 19:27
http://www.youtube.com/watch?v=A9WReMw8kUk
uz sem to tady nekam daval ale ted je to aspon k tematu :p a final verze:)
Tomicolo
10.03.2007 19:23
LOST mi muzou po..... pr... (ne ze to smazes, nadhero)
Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi.
Fox
10.03.2007 00:50
to vis ;)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Párek
08.03.2007 22:39
Btw foxi konecne rozumna diskuze :D
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940
Párek
08.03.2007 22:38
11 taky sosam jeste 50 mega :D uz se tesim...
Alkohol je náš nepřítel ale jak řekl Žižka:"Nepřátel se nebojme a na množství nehledme!!!"

My pereme na 40, ale my pereme na 1940
deXter
08.03.2007 21:00
lol
Fox
08.03.2007 20:55
hmm ja sem stahnul desitku... naka ***** uploadla 10. dil jako 11. :(
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
08.03.2007 20:08
Fox> to je možný :-)
Welcome to my world of death and pain
pils€
08.03.2007 19:43
Sakra ten 11. dil je hustej
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Fox
08.03.2007 18:18
defila: nevim jak bych to vtesnal do prispevku proste si to stahni :) ja videl na nove prvni dil a hned po tom sem se zacal shanet na torrentech a zacal sem stahovat a pak to donesl bracha a od ty doby to sleduju fakt se mi to libi a fakt nevim co bych ti jinyho napsal snad jen doporuceni :)
sipersz: nechybi protoze te ten dil cos nevidel nemohl stahnout do deje :)
pilse: me2
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
08.03.2007 13:10
Já neviděl zatim ani jeden díl a nijak mi to nechybí .-).

BTW ->
Sun
Sun je starostlivá, sympatická a obětavá, stejně jako vy. Někdy se o vás říká, že necháte na sobě dříví štípat, je to ale jen vnější dojem, máte určitě svojí hrdost, pod kterou nejdete. Jen se prostě snažíte konflikty řešit věci diplomatickou cestou a někdy raději ustoupit či neříkat nic. Pro partnera jste ideální osobou, spojujete v sobě důvěryhodnost, spolehlivost a také příjemnou atraktivnost, která vyplouvá na povrch především, když jste v malém kolektivu. Fungují prostředí okolo vás je pro vás stejně důležité ať už se jedná o lidi, či věci.

Naposledy upraveno: 08.03.2007 13:13, SirPesZ

Welcome to my world of death and pain
pils€
08.03.2007 12:44
uz si stahuju ten 11. dil :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

defila
08.03.2007 09:26
ad test ->>

Sayid je muž činu, stejně jako vy. Víte, přesně co máte dělat v každé situaci, ale nejste rodilým vůdcem, raději řešíte věci z pozadí či po dohodě. Vaše vědomosti a názory z vás dělají spolehlivého člověka ve všech směrech, což vám dodává příjemnou sebejistotu a pozitivní auru přitažlivou pro opačné pohlaví. Pro správnou věc se dokážete obětovat a porušit zaběhnuté principy, což vás logicky vrhne do konfliktů. I z těch ale dokážete vyjít jako osoba, pro kterou je důležité chovat se vždy jako férový člověk.

btw videl jsem dva dily, muze mi to nekdo priblizit? akorat vim, ze nekde spadli s letadlem a jsou na ostrove :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
08.03.2007 09:09
Yop, líbila se mi celkem Anna Lucía... I když všichni tam jsou na palici :-))

kapo
08.03.2007 08:05
fox: mám přesně ten stejný výsledek :-) i když teda LOST nesleduju
Fox
08.03.2007 07:48
kdo se diva tak si zkuste udelat test kterej postave se nejvice podobate http://www.lost.cz/test.asp
muj test:
Nejvíce se ti podobá Boone. Jsi živá povaha, nemáš rád nudu a potřebuješ neustále něco dělat. Nejsi ale ten, kdo by určoval tempo, rád se přizpůsobíš, pokud je v tvém okolí někdo starší a zkušenější. To ovšem neznamená, že by si se nedokázal prosadit, věříš si a čeká na tebe dobrá kariéra. V partnerském životě je pro tebe důležitá hlavně vášeň, nezamiluješ se hned tak do někoho.
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Fox
08.03.2007 07:45
a moje nejoblibenejsi postavy jsou: Jack,Sayid,Locke,Sawyer,Kate,Hurley a ted i Desmond (proste hlavni hrdinove) a samozrejme Charlie ktery hral v Panu Prstenu bud Smiska nebo Pipina ted nevim :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
<< | <> | >>