Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > E-shopy a oblékání
06.05.2024 (3.133.131.168)

E-shopy a oblékání

Zakladatel: MohawK

Znáte nějaký dobrý e-shopy ? Máte s nima zkušenosti ? :) (Všechny kategorie)

<< | <> | >>
pils€
17.09.2006 20:43
btw chtel by nekdo nase triko http://pacifickasmrt.wz.cz/trika.jpg ? :)
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.

kapo
17.09.2006 20:34
mohawk: to mas fakt takovy strach zverejnit muj nazor na tvoje plky, nebo jsi jen na svuj vek prilis detinsky? :D:D:D mazej mazanku mazej
MohawK
17.09.2006 19:30
jinej nápad ? :)
Hello, Hello, Hello, How Low ?
~stx#.
17.09.2006 19:27
zkus hledat na googlu :D
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
MohawK
17.09.2006 19:06
Hele, neznáte nějaký E-shop, kde by měli kompletní sortiment zboží značek Orinoco, nebo Lucent ? je to zboží z kategorie wifi (AP, wifi karty, apod.)

Naposledy upraveno: 17.09.2006 19:08, MohawK

Hello, Hello, Hello, How Low ?
MohawK
17.09.2006 19:03
Maxell ::: Buď v klidu ;) "diskofilní" jsi jen u kluků s rovnejma kšiltovkama :) no logiku to nemá žádnou ;)
Hello, Hello, Hello, How Low ?
Maxell
17.09.2006 18:44
To sem rád, že vim, že když nosim nějaký kalhoty a džíny z Kenvela, jsem diskofil. Co to má za logiku, proč nějaká značka oblečení znamená, že je člověk diskofil?
MohawK
17.09.2006 18:23
SPZ::: jj to věřim ;)
Hello, Hello, Hello, How Low ?

SirPesZ
17.09.2006 18:15
Já už po našem městě chodil v hábitech... :-) Je tosranda pozorovat reakce lidí :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
17.09.2006 17:23
poperte se:D
MohawK
17.09.2006 17:04
Kapishto::: Jo ty debile ? a kolik tech diskofilaku ma Replay, Diesel a Von Dutch, každej ma levny hadry z Kenvela, New Yorkeru apod. ty řepo, co tu jako propaguju za znacky, kvalitni originalni ne nejaky Shorty's nebo podobny sracky za bůra, ktery ma kazdej vyhulenej zbržděnej kkt, hele seru na tebe mam ted hafo dobrou naladu a nějakej debil mi ji nezkazi, a jestli si myslíš že je VD disko obleceni ta kses na omylu myslis ze se na diskoteky nosej tricka s lebkama apod. ? fakt o tom víš velkou píču, seru už na tohle hadani a mas sem jste neco napsat tak halt mi ulitne ruka a omylem to smazu, nazdar vyhulená řepo...

Naposledy upraveno: 17.09.2006 17:08, MohawK

Hello, Hello, Hello, How Low ?

kapo
17.09.2006 13:38
hele ja se nehadam o moje znacky.. :D:D ja jenom rikam, ze von dutch je disko obleceni... to je vse :)

BTW: kecas hovna, jdi se zhulit :D:D (mysleno v dobre,. vsak ty vis) :)

Naposledy upraveno: 17.09.2006 13:39, kapo


defila
17.09.2006 13:35
presne, az si nekdo z Vas vezme na sebe sukni a bude chodit po meste,
nebo se spise nebudete hadat o Vase dementni znacky, ktera je lepsi a min znama a presto je to skvela znacka....
tak budete mimo mainstream -> pro me ste stejne mainstreamaci a budiz jelikoz v tech znackach chodite a ted se o ne hadate, tudiz bych tuto nesmyslnou debatu ukoncil, jelikoz jste obav teto diskuzi prohrali, HOWGH

proc tu je vubec tato dikuze? smazat :p
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
deXter
17.09.2006 13:34
do sebe!

kapo
17.09.2006 13:30
mohawk: tak ja se pokusim po bodech

1. jo? ja bych tvrdil pravy opak, podle toho, co tady propagujes za znacku :)
2. mozna ne v techto znackach, ale rozhodne chodi v podobnych hadrech (styl)
3. uz po nekolikate opakuiju, ze se neoblikam jako hoper :D:D... nenosim ksiltovku a uz vubec ne s rovnym ksiltem :)
4. sorry, ale na takove pitchoviny nemam cas :)
5. hm? ja nevim jak je to v praze, ale tady kdyz vyjdu na ulici, tak to je samy diskofil... znacky jako etnies, shorty's atp. uvidis, jenom kolem skateparku - a tam nejsou skoro zadne "rovne ksilty"

Naposledy upraveno: 17.09.2006 13:37, kapo


SirPesZ
17.09.2006 12:45
Diskanti, hopeři, sk8ťáci... Všechno to je jedna mainstreamová verbeš :-).
Welcome to my world of death and pain
deXter
17.09.2006 11:41
:D
MohawK
17.09.2006 11:22
1. Na diskoteky nechodim, a fakt netusim co mi cpou v televizi do hlavy
2. Oblikam se tak protoze v techhle znackach moc lidi nechodi
3. Jestli si myslíš že kluci s rovnejma ksiltovkama jsou proste na výši seš na omylu, takhle se oblika fakt mooooc lidi, a jestli se tak chceš oblikat budiž vytej mezi tuctovymi lidmi
4. Az si neco proctes o tech znackach tak pak o nich tady rozumuj ...
5. A když tu furt bliješ nějakej mainstream tak fakt nevim jestli vic mainstream jsou "stejtaci" kteri chodej v normalnich znackach a oblika se tak kazdejdruhej a na ulici jich vidis stovky v tom samym, a nebo pro tebe mozna "diskofilaci" kterych vidis jen par a drtiva vetsina z nich nikdy nebyla na diskotece, nebo podobny akci, nemluvim o lidech kteri chodej v hadrech z Kenvela, New Yorkeru apod....

Naposledy upraveno: 17.09.2006 11:24, MohawK

Hello, Hello, Hello, How Low ?

kapo
16.09.2006 20:50
ja mluvim o mainstreamu jako stlyu, ktery jede podle hlavni sablony - mainstream - to co ti cpou na diskotekach a v televizi do hlavy... porad to same dokola - v postate tady jenom papouskujes nazor ostatnich - tj. mainstream a mainstream ma i svuj styl obleceni, tj. von dutch, replay, atd... :D

SPZ: ma rad hadky, protoze vim, ze mam navrch :)
MohawK
16.09.2006 19:22
SPZ ::: Ted jsi me dostal :D jestli tyhle osobnosti jsou Mainstream tak my jsme hluboko pod Low-endem, tyhle osobnosti zna celej svet, omg to neni normalni. btw. nebavime se o osobnostech ale o znackach obleceni...
Hello, Hello, Hello, How Low ?
<< | <> | >>