|
|
22.06.2026 (216.73.216.84) |
|
|
| The Word Association Thread & SpamZakladatel: ~stx#. Have Fun
a používejte jedno slovo (max. s předložkou)
Pravidlo 1: používejte // (dvě lomítka), když píšete nějaký komentář. Vše, co napíšete za //, bude ignorováno, resp. asi uděláme dvě varianty exportu: s komentáři a bez nich.
Pravidlo 2: Nový odstavec vytvoříte vložením \n | << | < | > | >> |
 kapo 15.06.2006 15:20 |
draka |
~stx#. 15.06.2006 14:30 |
dobreho I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
 SirPesZ 15.06.2006 14:27 |
dojídá Welcome to my world of death and pain |
K 15.06.2006 14:13 Editovat,
Smazat
|
Defila |
 defila 15.06.2006 12:39 |
ochotne. Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění. |
566344 15.06.2006 09:23 |
opravdu |
 SirPesZ 14.06.2006 21:49 |
Olinku Welcome to my world of death and pain |
~stx#. 14.06.2006 21:42 |
opekala I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
K 14.06.2006 21:09 Editovat,
Smazat
|
Ondatra //doufam, ze o este nebylo:-) |
 SirPesZ 14.06.2006 20:44 |
hřebíkem. Welcome to my world of death and pain |
K 14.06.2006 20:33 Editovat,
Smazat
|
harpunu |
Deathaak 14.06.2006 19:07 Editovat,
Smazat
|
hypnotizoval //:) |
 SirPesZ 14.06.2006 18:59 |
Harpunář //co zkusit pro změnu něco smysluplného? .-)Naposledy upraveno: 14.06.2006 18:59, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 kapo 14.06.2006 18:55 |
idiot! //konec i to nema smysl :D |
Deathaak 14.06.2006 18:37 Editovat,
Smazat
|
impulsivně |
 SirPesZ 14.06.2006 18:01 |
ikonostas //jak by to doved? :-)Welcome to my world of death and pain |
566344 14.06.2006 17:58 |
inzultoval |
K 14.06.2006 17:51 Editovat,
Smazat
|
,informacne //jeeezis Alda to zkazil:-) |
Alda 14.06.2006 17:00 |
neresitelne I am your Father |
Deathaak 14.06.2006 16:13 Editovat,
Smazat
|
iracionálně |
| << | < | > | >> |
|
| | |