|
|
22.06.2026 (216.73.216.84) |
|
|
| The Word Association Thread & SpamZakladatel: ~stx#. Have Fun
a používejte jedno slovo (max. s předložkou)
Pravidlo 1: používejte // (dvě lomítka), když píšete nějaký komentář. Vše, co napíšete za //, bude ignorováno, resp. asi uděláme dvě varianty exportu: s komentáři a bez nich.
Pravidlo 2: Nový odstavec vytvoříte vložením \n | << | < | > | >> |
 SirPesZ 22.07.2006 11:10 |
, e^1, Naposledy upraveno: 22.07.2006 11:10, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
 kapo 22.07.2006 08:24 |
//... |
Alda 22.07.2006 01:21 |
neco pro chytre... ;) " 3,14 + ča "
I am your Father |
566344 21.07.2006 23:05 |
Pi |
 SirPesZ 21.07.2006 22:26 |
, 5 Welcome to my world of death and pain |
 kapo 21.07.2006 22:16 |
12 |
 SirPesZ 21.07.2006 19:49 |
3, Naposledy upraveno: 21.07.2006 19:49, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
~stx#. 21.07.2006 18:29 |
2, I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night. |
 SirPesZ 21.07.2006 17:35 |
1 Welcome to my world of death and pain |
566344 21.07.2006 15:58 |
maslicku. |
 SirPesZ 21.07.2006 15:25 |
malou Welcome to my world of death and pain |
Alda 21.07.2006 15:14 |
nasel jenom Naposledy upraveno: 21.07.2006 15:14, Alda I am your Father |
 SirPesZ 21.07.2006 14:30 |
se sebevíc. Welcome to my world of death and pain |
566344 21.07.2006 14:30 |
, ac snazil |
Alda 21.07.2006 14:29 |
nenasel I am your Father |
 Belenor 21.07.2006 14:23 |
ale nůžky |
 SirPesZ 21.07.2006 14:21 |
Prokop Naposledy upraveno: 21.07.2006 14:21, SirPesZ Welcome to my world of death and pain |
566344 21.07.2006 14:15 |
//mozna nejaka basnicka elipsa nebo eklipsa, nebo snad klipsna nebo jak se tomu nadavalo :P
// to Bel: Uz ti prerostl vous ze volas po zastrihu? Tak to volas na spatne strane... :DNaposledy upraveno: 21.07.2006 14:15, 566344 |
 SirPesZ 21.07.2006 14:03 |
//Bel> ehm... víš co je symbolismus? A jestli jo, tak jaxi to v tom případě myslel .-). Welcome to my world of death and pain |
 Belenor 21.07.2006 13:57 |
zastřihněte mě! //to je symbolizmus nebo tak něco určitě :-) |
| << | < | > | >> |
|
| | |