Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
21.09.2024 (18.223.196.146)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>

SirPesZ
17.05.2006 20:32
Tak dobrou chuť :-).
Welcome to my world of death and pain
~stx#.
17.05.2006 20:27
ta roste u nas na zahrade
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

SirPesZ
17.05.2006 17:10
Třeba muchomůrka tygrovaná :-).
Welcome to my world of death and pain

defila
17.05.2006 16:47
to kapo -> nemusis zrat jen lysone abys byl mimo, existujou i jiny jedovaty veci .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
17.05.2006 14:32
no ja nevim jak to reaguje :) a je mi to jedno hlavne ze sem po tom mimo:)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

kapo
17.05.2006 13:47
ty vole... tohle vsechno delate s lysonema? nechci ani videt, jak vypadate :D

defila
17.05.2006 00:17
to je ty houby lepsi sezrat, vzdyt v tom caji to nemuze nijak ragovat
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
16.05.2006 19:43
houby sou fuj!!!
defila: no tak nevim ale litr caje (jahodoveho)+ 33 houbicek a videly jsme zajimave veci. Bohuzel sem toho neskusil tolik takze nevim k jakym stavum bych to mohl prirovnavat.
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

SirPesZ
16.05.2006 17:44
Bel> Já sjem se v ních dřív vyznal, teďka koukám na houbu a nedokážu si vybavit její jméno :-).
Welcome to my world of death and pain

Belenor
16.05.2006 17:12
No, každý má jiné chutě, já například smaženicí nepohrdnu, stejně tak mi chutí bedly na másle a kmínu. Třeba houbovou omáčku naopak vůbec nemusím. V polívce jako zpestření jsou taky dobré. A docela rád houby sbírám, ačkoliv se v nich prakticky nevyznám :-/
~stx#.
16.05.2006 16:56
fuj smazenice sux...ale takova vomacka s zampionama..nebo pizza tak to muzu
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

defila
16.05.2006 16:49
mno houbova polivka me nikdy moc neprisla, ale stale je to lepsi nez smazenice...
nejlepsi vec co se da s houbama delat je bud zavarit, nebo do omacky, suseny me taky nejak nejedou :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
16.05.2006 16:25
Já jsem houby náhodou měl. Nejradši ej mám na pánvičce a s chlebem. Ale taková smaženice taky není nejhorší. A gdyž na to přijde, houbovou polívkou mě taky dokážou potěšit.
Welcome to my world of death and pain

defila
16.05.2006 15:12
hele hrdinove mely jste nekdy houby?, ze to prislo tak na pretres?
nevim jak by to totiz fungovalo, jelikoz tam neni zadnej tuk na ktery by se to melo navazovat, taktez u nekterych druhu u mochumurek se po vyvareni houba stava pojidatelnou a nejedovatou
stejne jako do mlika by to nemelo smysl, jelikoz jak vime mleko nam neutralizuje jed obsazeny v houbach
tady nemuzu posoudit zda caj neco dela ci ne, najde se nekdo kdo vi?
kazdopadne pojidat to normalne je zajimavy .)
stejne jako pojidat durmanovy semena ,ale to nedoporucuju :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
~stx#.
15.05.2006 19:51
j
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

K_A_I
15.05.2006 19:44
a caj z houbiček?:)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

defila
15.05.2006 19:33
taky dobra volba, ale zalezi na caji, ne kazdy to snese, stejne jako ne kazdy caj snese mleko...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
~stx#.
15.05.2006 19:33
btw. pil ste nekdo z vas nekdy vyvar z travy?
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
~stx#.
15.05.2006 19:32
ja mam do caje radsi rum
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

SirPesZ
15.05.2006 17:20
Já mám radši med do čaje.
Welcome to my world of death and pain
<< | <> | >>