Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
21.09.2024 (3.145.86.183)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>
~stx#.
08.06.2006 17:30
def: 3A :P
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

SirPesZ
08.06.2006 16:56
Nějaký Insideout, co mi říkala kámoška (která tam u nich zpívá a qůli který tam asi pojedu, páč se asi bojí nebo co :-D), tak prej nějakej alternativní rock.
Welcome to my world of death and pain

defila
08.06.2006 16:28
to semtex -> do kteryho rocniku? bratrik mi tam ted odmaturoval :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
08.06.2006 16:28
tak co tam hraje? .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
08.06.2006 16:23
To, co tam hraje by se určitě defilovi nelíbilou, soudě podle toho, že Sirovi se to určitě taky líbit nebude, ale defila by tam moh jít, protože tam bude Sir, no ne? .-)
Welcome to my world of death and pain
~stx#.
08.06.2006 15:03
def-> na bozku
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

defila
08.06.2006 10:32
to semtex -> ehm kam chodis do skoly?
ze si delas ve svem veku toto, byt tvymi rodici spraskam te jak psa....
ze jo pse :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
~stx#.
08.06.2006 06:53
no kdyz mas v 7 stavat do skoly a v 5 rano prijdes domu...
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

defila
07.06.2006 22:32
mno vsemocny defila je nemocny, ale co v mocnem El-Diablu hraje?
ja tam jdu kazdopadne 23.
na takovy mensi koncertik....

to semtex -> ne defilovi uz nact delsi dobu neni
ehm a jak jsi to uhral zes nemusel jit do skoly by me zajimalo, to jsi se mocne zhulil pred skolou a pak tam nesel, nebo den predtim a ucinkuje to na tebe tak dlouho? .))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
07.06.2006 21:08
defila> Nechtěl by všemocný defila přijít v pátek do El Diabla? Nejspíš tam bude SirPesZ :-).
Welcome to my world of death and pain

kapo
07.06.2006 19:48
ja hulim, protoze me to bavi a je to lepsi nez chlastani... nikdy se tim nikomu nechlubi, protoze to neni vec, se kterou bych se chlubit chtel... ale precejen se musim pochlubit -> BUDE HARVEST PARTY :)))))))
~stx#.
07.06.2006 17:56
bel: tjn
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

SirPesZ
07.06.2006 17:26
Defoj je 21.
Welcome to my world of death and pain

Belenor
07.06.2006 17:22
V tom případě hanba tobě.
~stx#.
07.06.2006 17:09
jo, jenze ja se zhulil jen abych nemusel jit do skoly :P
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

Belenor
07.06.2006 16:11
No, možná mu je 19, možná dvacet, ale chápu, co tím myslel :-) V podstatě totéž, co já - puberťáci, co si připadají, "in" a "trendy", když hulí jak idioti, místo aby se snažili být "originální", protože hulení už dávno není projevem originality.

(Aha, asi si protiřečím?)

Naposledy upraveno: 07.06.2006 16:12, Belenor

Fox
07.06.2006 15:50
defilovi je kolem dvaceti ne ?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
~stx#.
07.06.2006 15:28
defila: nerikej ze nejsi nactiletej?:P
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

Belenor
07.06.2006 13:27
Def 12:32: z me strany celkove opovrzeni a nepochopeni. Nezkusil -> Neznam -> Pausalne zavrhuju (hazim do stejneho pytle jako alkoholicke napoje)

defila
07.06.2006 12:35
to defila z 7/6 11:08 -> a to me byla jen narazka na semtexe, ja chci debatu o drogach, ne pitomosti typu, ze jsem se zhulil jak dobytek, ja se chci bavit o droze jako takove, ono je uzasne jak kazdy nactilety hrdina vyklada o tom jak se kdesi zhulil, nebo kdesi ozral, ale nikdy nerekn kolik toho do sebe dostal, pak se zacne schovavat za znama jmena drog a pritom z meho pohledu kouri jen dobry venkovky

takze ja chci ucenou debatu o drogach :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>