Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
19.09.2024 (3.147.242.119)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>
Oscarius
15.02.2005 16:01
Belenor: Vsimnul jsem si, ze jizda, ktera trva ze Stareho Mesta u Moravske Trebove do Moravske Trebove nam trvala zhruba 20 minut a za normalnich okolnosti minut 5. Bylo svetlo a normalni pocasi, jeli jsme jakobychom tahli za sebou 20 vagonu nalozenych brambory. A takhle stejne to bylo i v ostatnich pripadech. Jen tak mezi nama; Jak se to podepsalo na mne, Bele?
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00

K_A_I
15.02.2005 15:48
po huleni mi ete nikdy spatne nebylo.
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
MATINO
15.02.2005 15:45
To Jack: Vožralo....!!! :D
MATINO
15.02.2005 15:45
To bel: Když máš špatnou náladu a zhulíš se, tak ti je víc jedno, že spácháš sebevraždu :-)
To Oscar: Samozřejmě příklad s pohodovym člověkem co hulí neni jedinej, ale bohužel, těch špatnejch je víc.
To KAI: Pořád řikáš, že o tom nic nevíme, možná jsem namyšlenější než NEX teďka, ale pořád si teda myslim, že o tom něco vim. Dost často mi lidi řikaj, jakej při tom měli pocit a tak, když se mě snažej překecat :-) , někdy i jen tak.
A kvůli hulení potom můžete utíkat při hodině vaření ( odpoledka ) celý zelený se poblejt na záchod, protože jste si zrovinka dali námi rozvařený dvě lžíce špaget zrovinka, když vám je po tom barnabášovy špatně :-))))

K_A_I
15.02.2005 15:44
stane se :D ja za to nemuzu.ale travu jsem nemel od silvestra no a chlast :D vcera na valentyna jsem matku prekecal na 2 pivka a vinko:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN

Belenor
15.02.2005 15:42
Kaii, tos me teda nepotesil...

Belenor
15.02.2005 15:40
To neni moc presvedcivy, oskare. To jako jsi je bedlive pozoroval, zda reaguji rychleji nez kdyz jedou nezhuleny? Ale ani nemusis odpovidat, tohle je jen takovy ryti. Zatim jsi me nepresvedcil, ze jsou na huleni nejake klady. Spis mi pripada, ze se to i na tobe negativne podepsalo.

Naposledy upraveno: 15.02.2005 15:40, Belenor

Jack
15.02.2005 15:39
Fetaci....!!!

K_A_I
15.02.2005 15:37
Ale po par jointech ses opravdu vic opatrnejsi.THC mi nevadi a nikdo se nikdy nedokaze dostat do takovejch vytlemu ktery trvaj treba 1 hodinu pak se nekdo prestane tlemit a prohodi jen:"cemu se vubec tlemime?" no a pak se tleměj dal:D
no ja moc casto nehulil jelikoz se mi za to nechtej vyhazovat prachy kterejch mam fakt malo:D ale kdyz sem u bratranka tak ten mi samozrejme vzdy nabydne a to nedokazu vodmitnout.Horsi je ze pak uz jdem do hospody kde po par pivech,panacich,a travy je mi fakt uz blbe a k bratrankoj domu uz se sotva doplazim.No a pak to wetsinou konci tak ze nekdy v 5 hodin rano to zapichnu v posteli a vstanu az vodpoledne:D

ohledne tvrdych drog:nikdy bych to nevzal to fakt uz ne.a kor kdyz se to picha do zil,ja mam v kalhotech kdyz jdu na odběr krve.

no ale kazdej at si udela nazor na drogy sam,ale ploste kdyz travu neskusis tak pak nemuzes rikat ze to je humus:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Oscarius
15.02.2005 15:25
Matino: Nikdy nehul, kdyz ams depku, protoze se to po tom muze jeste zhorsit. Je mi lito, ze znas zrovna spatny pripady lidi, ktery hulej. Znam cloveka s iq 145 a je taky zavislej, ale jak jsem rikal pred tim- kdyz se zhuli inteligentni clovek, tak to vypada skutecne jinak, nez jak si myslite, ze je to u vsech. CO se tyce te zavislosti- kdyz jsi zavislej, tak se muze bohuzel stat i tohle, to nezpochybnuju. Mno, rozhodne nejlepsi je si koupit huleni na Karlaku od cikanu, kde vam za 250 prodaj zelenej caj :oD.
<BR>
Belenor: Jel jsem petrkat v aute se zhulenymi ridici (a po kazde slo o nekoho jineho), takze vim moc dobre, o cem mluvim.
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00

Belenor
15.02.2005 15:08
Oskare, tys nekdy ridil pod vlivem thc? pokud ne, jak jsi prisel na to, ze jsi v tom stavu pri rizeni opatrnejsi?

Sorry, ale co jsem zatim videl, tak se zhuleny lidi chovaj jak hovada, o to nestojim, s vykonem sveho mozku jsem spokojen a nejake umele pomucky nepotrebuju. a kdyz chci vytlem, tak endorfin nebo jaksetomenujecosevytvaripofyzickenamaze mi staci

Naposledy upraveno: 15.02.2005 15:09, Belenor

MATINO
15.02.2005 14:51
Chvíli tu nejsem a co tu nevyroste...
Mno tak abych to tak nějak vzal postupně...
Ad tráva: V životě jsem to nezkusl, ale Kapo, nemůžeš tvrdit, že o tom nic nevim. Bohužel, žiju v okolí kde se hulí, hulilo a hulit bude dost, vim jak vypadaj lidi po tom, při tom, před tim a rozhodně mi to za to nestojí, hulil bych jen z depky ( chuť jsem na to měl). Škodlivý to rozhodně je, nemýlim-li se, tak se k travičde přidává tabák ne? :-)
Ad závislost: znám fajn člověka, kterej je na tom závislej ( bohužel ) , ale je fakt fajnovej, to kopr k tematu: medituje, zajímá se o magii a dost se v tomhle vyzná a ví, že je kvůli tomu vpr.
Ale jinak znám taky typana: ten hulí každej druhej den, a jeho tělo na to nemělo, co se nestalo. Za rok zapomněl analogový hodiny. Řikal jsem mu ať zkusí přestat, ale už nemůže, nejvíc vydržel dva tejdny
Ad kouření: V tomhle městě si nepomůžeš, stejně kouří spousta lidí kolem tebe, takže ty plíce nemáš zas o moc čistčí, ale zase menší šance na rakovinu a tak.
Sám jsem chvilkově kouřim, takže vim, co z toho je
Ad chlast: Přinese člověka do nálady ( v ,,dobrym,, množství), ovšem zase může tu náladu( když je špatná) mnohem víc zhoršit ( což je dnešní důvod, proč nepiju). Ve velkym množství to udělá akorát člověku špatně.
Ad hašiš: Taky jsem viděl, ale taky bych do toho nešel
Ad ty ,,chemický drogy,, : ještě, že nesníšim jehly :-) , je to hnus, a může vás zabít hned.
Btw: ,,krásná,, příhoda jak holka zkoušela poprvé hulení, jenže koupili od cizího špatný hulení, ve kterym byl crack, první zkouška a skončila v márnici. Takže kdyby chtěl někdo začít, tak alespoň přes známý, jinak se stane něco vám špatnýho. I u tvrdejch, jak rádo tam spousta lidí přidává omítku a představte si jak jdete kolem zdi a vona vám ta zeď koluje v žilách.
Konečný názor: Hmmm, vše straný, záleží na míře , záleží na tom, jak jste s tim ohleduplní k ostatním. Ovšem když to přeženete, tak ani dobrej člověk ohleduplnej bejt nedokáže.
Kapo
15.02.2005 14:48
Editovat, Smazat
souhlasim :)
Oscarius
15.02.2005 14:45
CHapu, ze Belenor a Numero a dalsi maji proste zabrany.. A nenechaji se presvedcit. Ale prijdemi trochu zbytecny, aby to nekdo kritizoval a kritizoval, a pritom; nikdy nevyzkousel.
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00
Oscarius
15.02.2005 14:44
Belenor: A ja jsem snad rikal, ze kdyz uzivas travu pravidelne nebo neco ostatniho, tak si zdravi nenicis? NE, to jsem opravdu nerikal.
566344: Heh, a ty jsi nekdy v novinach cetl, ze dopravni nehodu zavinil clovek pod vlivem marihuany? Myslim, ze ne. Kdyby ses neridil primitivnimi nazory z novin, ktere predukuji zaprdli vedci, kteri to ani nikdy nevyzkouseli, tak bys to videl jinak. Kdyz ridis auto a jsi pod vlivem THC, tak jsi prave naopak jeste opatrnejsi nez za normalniho stavu. CO se tyce bodu 1) a 3) u prvniho prispevku, tak to nikdo nezpochybnoval.
Numero, ty si travu az moc spojujes s alkoholem. Nazor, ze bys byl nekoho schopen zabit po trave je naprosto nesmyslny, to by ti snad potvrdil i ten debilni vedec, ktery pise ty clanky.
A co se tyce posledniho prispevku: Tady nikdo nemluvil o kouri a skodlivosti na plice, tak nevim, proc to tady zminujes :o).
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00
Kapo
15.02.2005 14:25
Editovat, Smazat
no ja uz jsem to omezil jen na vikendy a ver, ze to ze me nikdy netahne protoze by to rodice poznali :)
A ganja smrdi mnohem vic, a kdyz smrdim cigarama tak to je proto ze sem byl v hospode a to rodicum nevadi :)

Belenor
15.02.2005 14:15
Budu to odsuzovat :-) nevim, jak osubky, co hulej marihuanu, ale kuraci cigaret priserne smrdej a otravujou tak svoje okoli, proto je odsuzuju. A pochybuju, ze by na tom kuraci marihuany byli lip, i kdyz ti asi nedaji takove mnozstvi denne jako nekteri kuraci cigaret :-)
Kapo
15.02.2005 13:54
Editovat, Smazat
dobre kdyz necitis potrebu tak to ale potom neodsuzuj :)

Belenor
15.02.2005 13:48
Ano, ani jednou. Necitim potrebu.
Jack
15.02.2005 13:28
...
<< | <> | >>