Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
20.09.2024 (18.224.70.204)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>
Jack
15.02.2005 23:43
HAHA
Kafi
15.02.2005 23:37
No moment moment, mladeej... ty si lehni zpatky do postele a moc si tu nevyskakuj :D
566344
15.02.2005 23:24
Koprajs: To mohou zaridit i jini. ;-) *VELMI spokojeny usmev*

KOPRajs
15.02.2005 23:22
Neni k sezrani? :-D
Zaslouzila by naplacat... Torkeneeeeeee...
Kafi
15.02.2005 23:18
*flus*
566344
15.02.2005 23:17
Kafi: Prsk Prsk Psiiiiik :-D
566344
15.02.2005 23:17
Oskar: Opet je ta potiz - jiny obsah je v listech, jiny ve stoncich. Zalezi jeste i na zavlazovani a prisunu jendotlivych zivin behem rustu. A pak se orpavdu muze stat, ze se blbec rpedavkuje tim, co chctel druhy "pestitel" vyhodit - ztvrdle stonky a stvoly. Vzal mu to s tim, ze "me se to hodi", doma nastrouhal a pak si zapalil. Opet mas tu potiz, ze naprosto netusis koncentraci a tim padem ani mnozstvi toho, co si nasiras do tela.
A dalsi, dosti dulezita vec: jsou latky, ktere funguji jako inhibitory, nebo jako katalyzatory. A muzes mi verit, ze v biochemii mas takove spektrum ruzncyh sajrajtu, ze naprosto netusis, co ktery s kym co udela. A tak se ti muze stat, ze trebas polknutim acylpyrinu a naslednym zalitim 2 deci vodky mas bolehlav jak kdybys vypil flasku. Bodejt. Tim, ze mychas tyhle ty tve rostlinky, ktere tak desne obhajujes, tak si muzes umichat orpavdu hrozivy koktejl. Ale, nastesti, lidske telo je docela zvykle se vyporadat s kde cim. Od toho jsou jatra. Ale casem um nemusi stacit...
Kafi
15.02.2005 23:17
Klidne si zaprskej, jestli ti to udela dobre... ale radsi se poradne vyleci :)
566344
15.02.2005 23:11
Kafi: A ja prskat muzu? :-D
Oscarius
15.02.2005 23:11
Mno, co se tyce toho umreni na "predavkovani" marihuanou. Ted si fakt nedelam srandu, ale cetl jsem to v nejakem odbornym casopise- (Zase: Delal to nejakej zaprdlej vedec, takze to nemusi byt pravda), ale po jejich vyzkumu zjistili, ze by clovek musel uzit 45 kg marihuany, aby zemrel... Coz je zhruba 45 000 x 250 Kč, abyste to vubec meli.. Samozrejme, kdyz to kupujes treba v desitkach, tak mas potom jeden za 200 nebo treba od kamose za 150, ruzny-> A nebo si vypestujes deset kytek, a kdyz mas stesti, tak z toho mas 5 kg. A co si vlastne myslite o pestovani marihuany?
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00
566344
15.02.2005 23:11
Jinak co se tyce toho alkoholu - ja ho radim na uplne stejnou pricku jako cigarety a zbytek. JEdiny rozdil mezi vodkou a pervitinem je ten, ze vodka je legalni. Kdyby nebyla, tak evropske staty maji o cca 20-30% nizsi prisun do statni kasy. A k tomu jeste rimske uslovi: Chleb a hry. A kdyz uz nejsou hry, tak staci ta flaska vodky. :-/
566344
15.02.2005 23:08
Tak jsem to v rychlosti projel.
1) proc jsem zminoval koureni? Bavite se zde o "trave", ta se huli obdobne jako konopi ci ta vas slavny holandsky listecek.
2) vlivy "jointu" kladne: No, mel jsem v prvaku spolubydliciho, ktery byl schopny "laskovat" (a to velmi usilovne :-) ) s divkami po mnoho hodin, jednotlive prestavky prokladal jointy, pak se pustil zase do "dila". Specielne pro oskara: vsimni si, ze zde zminuji chut ke styku, tj. potenci, ne plodnost. Coz jsou 2 dost rozdilne veci. :-D
Dalsi hromada lidi travu bere pry aby se dostali "do nalady". Opet me stare zname tvrzeni - pokud se chci pobavit, tak si cestu najdu. HUleni ci jakekoli dalsi pripravky mi desne pripominaji stav: "tak jsem tady, deljete, bavte me, hlavne at se smeju" Takovy ten trochu konzumni system (at uz to slovo konzumni znamena cokoli. :-) ).
3) ad rizeni a jakekoli latky ovlivnujici reakce (pocinaje lecivy a konce THX): Vis Oskare, ja jsem videl vysledky testu ridicu, kterym podavali nitrozilne jednotlive latky - bez toho, aby dotycni vedeli, co ted prave dostavaji a zda vubec neco dostavaji. Sledovaly se jejich reakcni doby, styl jizdy, vsimavost (vse na trenazeru, ne v realu). Celkove zavary byly: jak alkohol, TAK MARIHUANA ZPUSOBUJI PRODLEVY V REAKCICH RIDICE, VE VETSINE PRIPADU VEDOU K MENE OPATRNE JIZDE. Marihuana sice vsimavost zvysovala (mereno podle aktivity oci na jednotlivych bodech obrazu), ALE RIDIC SI VSIMAL JINYCH VECI JAK SILNICNIHO PROVOZU.
Tak mi tedy, prosim te, vysvetli, jak muzes tvrdit ten svuj nazor. Krom toho - kdyz se dela takovyto vyzkum, tak je vzdy objekt vyzkumu a zkoumajici oddeleny - neni to tataz osoba. Protoze pri spojeni obou dvou osob do jedne dochazi k filtrovani informaci - subjekt enni schopen dostatecne posoudit svuj vlastni stav. "ale vsak tam jeste bylo mnooooho mista..."

KOPRajs
15.02.2005 23:07
Hehe :-D
Torkene, slysis to?! :-D
Kafi
15.02.2005 23:01
Aspon ze neprskas jak Torken :)

KOPRajs
15.02.2005 23:00
* Vrrrcii *
Kafi
15.02.2005 22:57
ZADNY VYMLUVY! :) *AI*

KOPRajs
15.02.2005 22:56
* Stydi se * :o)
Ale opsal jsem to od Kapa .-D
Kafi
15.02.2005 22:51
Kopree... ty cestine :D

KOPRajs
15.02.2005 22:51
Hm, takze zaprve, s tim alkoholem naprosto souhlasim... opravdu ve vetsim mnozstvi muze byt i horsi, nez ta trava... ale pokud jde o ty 3 dny na odvyknuti, to myslim, ze jsi dost optimista... nicmene, psychyckou zavislost mam treba i ja na PC...

kapo
15.02.2005 22:34
No ja, jelikoz ridicak nemam, se k tomu rizeni nebudu vyjadrovat. Ale kdo rika ze ten kdo huli travu je fetak je blbec, protoze ten kdo pije alkohol je fetak jeste vetsi. Alkohol je totiz silne navykova droga zatimco marihuana navykova NENI (ti co jsou na ni zavisli (coz jsem i ja) si na ni vytvorili tzv. psychyckou zavislost, ktera se da potlacit behem tri dnu a pak MIZI). Ten kdo se stane zavislym na alkoholu uz si odvyka mnohem hur a hodne dlouho. Zaroven alkohol je nebezpecnejsi protoze je povoleny a tudiz casteji pouzivany (proto jsou pripady kdy nastava otrava akloholem (i nezletile deti napr.: moje spoluzacka)) BTW: uz jste nekdy slyseli v radiu nebo v televizi (nebo jste cetli v novinach) ze se nekdo predavkoval marihuanou a umrel? Ja teda ne. Marihuana trvale poskozuje kratkodobou pamet. Alkohol nenavratne poskozuje jatra a mozek. A jelikoz existuje veci jako je VAPORIZER tak vam marihuana neudela ani skrabanec na plicich :)
<< | <> | >>