Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
18.05.2024 (3.22.250.138)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>
Fox
29.10.2008 20:36
kai nikdy nerekl ze je clovek :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

K_A_I
29.10.2008 19:19
defila: nikdy sem nerekl ze jsem obycejny clovek ;-)

K: ano proto by jsi si mel uvedomit za je se zlobim na tebe kvuli tomu ze ja mam pravdu... ty nas proste neznas a rikas nam tu ze jsme fritaci...

myslim ze lidi co chodej do tyhle diskuze tu nejsou zvedavi na nekoho kdo nam tu bude rikat takovihle mrdky! spis jsou zvedavi na nazory, zazitky s ruznejma drogama... pokud tu chces dal prudit svejma srackama tak radsi tahni do jiny diskuze a nam sem nelez ;-)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Fox
29.10.2008 18:48
to je pravda :D proto sem nic nenapsal nic na tu smazku(fritaka) :) hele jako zkusil sem hodne veci ale nosem natoz pak zilou si fakt nic neposlu.. kdyz me chces urazit necim co jsem rekni mi vyhulence ne smazko, dik
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
K
29.10.2008 16:51
Editovat, Smazat
Někde jsem slyšel takové rčení. Pro pravdu se člověk nejvíce zlobí.
Fox
29.10.2008 14:54
ja to nejsem :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
29.10.2008 14:38
a nejvetsi vtipnost by byla, kdyby psmeno K byl nejaky fake nick jednho Vas a udrzovali byste si tu diskuzi :o)

ad kai a agresivita - moc to s ni neprehanej, obycjnymucloveku je lito i utopit kote, natoz nekomu razantneji ublizovat :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

K_A_I
29.10.2008 14:00
Fox: co je spatneho na tom vyjadrit se k tomu kryploj? :) kdyby me tim aspon trochu nasr*l tak misto smailiku tam budou spis !!! ;-)
ale proste lidi jako K bych postavil ke zdi a zastrelil... i kdyz blbost to je pro takovi idioty moc rychla smrt... takze bych si ho na par mesicu vzal do parady...
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Fox
29.10.2008 13:10
nech ho kaii, sem rad ze se me zastavas, ale timhle tomu kacku jen dokazujes jak se nechas hnedka vyhecovat.. ignoruj ho stejne nas nezna a nemuze nas soudit podle par postu on tim jen dokazuje jak je zabednenej.. nic proti k..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

K_A_I
29.10.2008 11:17
K: porad lepsi nez bejt vypatlanej ko*ot jak ty, kterej nema co na praci tak se musi srat do jinejch lidi... bohuzel asi v zivote nepochopis ze zrovna tvuj nazor je mi u prd*le ;-) co je to vubec za ubožaka co piše pod tak stupidnim nickem jako je K? to je zkratka pro KOKOT co? :D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
K
29.10.2008 07:36
Editovat, Smazat
Ty seš taky friťák!! :)

K_A_I
27.10.2008 23:41
K: neznas tak se do nej nes*r ;) az ho budes znat nakej ten patek ( u me to dela cca 18 let) tak pak muzes vynaset rozsudky ;)
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
K
27.10.2008 16:39
Editovat, Smazat
Fox je děsnej friťák
Fox
27.10.2008 08:03
ani ne alkohol a jine psychotropni latky odvedli svoji praci ;)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
26.10.2008 23:14
hehe :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Flamberg
26.10.2008 22:34
To musela být teda otrava, že nebyla otrava :-)
Fox
26.10.2008 10:21
ty nase byli uz totiz takovy rozsrackovany kdyz sme je sbirali.. uz na ne asi bylo pozde nebo ja nevim ale lysyny to byly urcite.. ale jinak zadna velka otrava :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

K_A_I
26.10.2008 02:27
haha :P nase pobavily:D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Fox
26.10.2008 00:09
mysme jich nasli dost ale moc nedavali :(
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

K_A_I
25.10.2008 11:35
Fox: jo to ja mozna zase taky:D kazdopadne nevim jestly semi zase chce litat na kole pres cely pardubice :D :D
In the name of GOD, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation.AMEN
Fox
25.10.2008 10:38
hh dneska se na ne chystame :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
<< | <> | >>