Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
18.05.2024 (13.58.39.129)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>
Kapo
15.02.2005 13:28
Edit, Delete
2 belenor: no nejde o to se odreagovat ale zkusit jake to je kdyz to je jenom jednou, chtel bych treba znat tvuj nazor az bys to zkusil a mel ten stav takovy jaky sem popisoval predtim, ale protoze pokazde je stav trochu jiny asi bys to musel zkusit vickrat :D coz ty neudelas (ani zdaleka jednou) :D
Kapo
15.02.2005 12:35
Edit, Delete
tem kdo jsou proti bych nejdrive doporucil zkusit a ne jen kritizovat. Jestlize se bez toho obejdete tak to nekritizujte, protoze pokud vim tak bez marihuany se obejde kazdy a jen jen jeho vec jestli ji bude kourit a vytvori si psychyckou zavislost, kterou stejne asi po tridenni abstinenci ztrati :)
Kapo
15.02.2005 12:33
Edit, Delete
jinak sem si vsiml, ze se zde utvorily dve skupiny pro a proti (ti zkusenejsi jsou pro a ti kteri vi s prominutim hovno tak pro nejsou... a btw: cislo za volantem bych ani nehulil ani nepil to mi ver tohle tady asi taky nepatri :)
Kapo
15.02.2005 12:31
Edit, Delete
no cislo, myslim, ze to zbytecne nebylo. Ale zaroven podotykam, ze to s tema autama nema s touhle diskuzi nic spolecneho. bavime se tady o marihuane ne o emisich z aut a jelikoz z vyfuku proudi pouze a jen skodliviny, je to trochu rozdil mezi tim, jestli se skourim a budu se mit fajn a tim ze se nadycham toho smradu z vyfuku a bude mi blbe pripadne umru.
566344
15.02.2005 12:13
stratus: apson ze jsi to napsal spravne :-D
dREAm
15.02.2005 11:17
Shrnuto: Ciselnik trpi psychomotorickou epilepsii. ;-)))

Naposledy upraveno: 15.02.2005 11:18, dREAm

z pojntrové aritmetiky jde všem těm péhápé hírous hlava kolem :)

SirPesZ
15.02.2005 10:55
Tak ještě společně s Autama bude tohle jediná diskuze, kterou budu ignorovat ;-).
Welcome to my world of death and pain
566344
15.02.2005 10:19
No, upsal sjem si prsty, mozna zbytecne, jdu se venovat kuryrovani a praci...
566344
15.02.2005 10:17
A kdyz uz jsme u toho koureni - podivejte se nekam na www, co vse se nachazi v kouri vyfukovanem z tabakovych cigaret. Podivejte se, co se nachazi v kouri, ktery jde od automobiloveho vyfuku. Srovnejte koncentrace.
A ted otazka na telo: sklonili byste se vy k tomu vyfuku a dychali "z neho"?
nebo jeste silneji (pokud si to dokazete predstavit): dovolili byste nekomu, aby k tomu vyfuku pritlacil nos vaseho ditete?
Ja odpoved znam: NE!
566344
15.02.2005 10:13
A jeste mimochodem: za cely svuj zivot jsem se ridil heslem, ze kdyz ostatni mohou jen sedet, ty bys mel byct schopen aspon stat. Kdyz ostatni uz lezi, ty bys mel bych schopen aspon sedet.
Muzete to aplikovat na vicero uhlu pohledu. MUj nazor je vsak takovy, ze toho mam v halve dost malo na to, abych to likvidoval jeste necim takovymhle. Navic - kdyz se ozerete, nevite co delate. Ja mam asi pirlis silne zabrany, ale otevrene se priznam, desim se toho, co by se mohlo probudit. Vzhledem k vice nez elementarni znalosti techniky boju, v pripade bez mentalni kontroly jsem technicky schopen zabit (coz, bohuzel, neni az tak velky problem). Nebo zmrzacit. A nehodlam riskovat, ze by me trebas nekdo nastval a ja se pak nekontroloval.
Dalsi duvod, proc se "zdrogovat" (naprosto cimkoli) byva trebas touha potlacit smutek, zapit rozejiti se s holkou, atd. No, nevim - ozeru se vecer, rano mam misto hlavy medeny kotel do nehoz nekdo mlati kladivem, problem jsem envyresil a na dalsi zadelal. Neprijde mi to jako perspektivni reseni - ale asi na to jdu moc logicky. A kazdy unik od zodpovednosti smerem k temhle pomuckam je pro me jistou davou slabosti. Akorat misto behani za maminkou (opet prosim, mam rad sve rodice, mam je v ucte a pokud citim, ze by mohli poradit, tak se na radu zeptam, nechci, aby to vyznelo pejorativne) (Mami, pomoz mi, plosim!), ktera problemy resi za vas se beha za alkoholem - ktery problemy nevyresi.
566344
15.02.2005 10:04
Tak, proletl jsem tuhle diskusi. Postupne se zkusim vyjadrit k tem nazorum.
1) Takze, aby bylo jasno, muj nazor je takovy, ze kdyz se chci odvazat, tak mi staci dobra spolecnost, zadne chemicke preparaty, at uz vznikle umele nebo prirodne.
2) Nikdo my nevymluvi, ze VESKERE psychotropni latky (ke kterym radim i alkohol) pusobi degenerativnim dojmem. Ano, uz to slysim - co 2 deci cerveneho vina, vsak je to zdrave! A na rano panacek slivovice, aby se rozproudila krev. A skopecek piva - vsak pivo neni alkohol! SLo by pokracovat... Asi takhle. Videl jsem statistiky reakci ridicu pred a po poziti alkoholu, totez s kofeinem, tabakem a s s touvasi slavnou "marjankou". (resp. videl sjem jejich zavery, u samonych mereni sjem nebyl) Kdo chce, at se klidne zfetuje pod obraz, nebo at se "prijemne naladi", ale doma. Za volantem ohrozuje bohuzel nejenom sam sebe. Coz aplikuji i na dalsi odvetvi - pokud chcete, tak se "zhulte" ke sve libosti, ale nekde, kde nic nemuzete vyvest - povetsinou ste uz plnoleti, jsou to vase jatra, vas zivot. Asi to stoji za ty okamziky "pochopeni vsehomira"...
3) Kdyz uz fetujete, tak aspon neco, cehoz davky jsou nejakym zpusobem meritelne/davkovatelne. ANo, brojite tady proti chemii, ale povetsinou chemie nedela nic jineho, nez ze zesili vazbu vybraneho prvku, proste jej "vycisti" od enzadoucich primesi, ktere pozadovany ucinek zeslabuji (at uz je jakykoli). Pak mate prasek/tekutinu latky, o ktere vite velmi dobre, jake je koncentrace. A pokud jste jeste stale schopni, tak si muzete dopocist, co jeste je "bezpecne" - ve smyslu, ze vas to nezabije (mluvim o okamzitych nasledcich, ne o zavislosti).
Jakekoli houby, trava, koreny, hlizy atd. Nikdy nevite, jaka je koncentrace pozadovane latky v kterem kousku. Takze krom ziskani titulu "drug-addiction" muyete taky ziskat luzko na nejblizsi jednotce ARO, ev. v prilehle marnici.

Belenor
15.02.2005 09:48
Sorry, Oskare, plkej si co chces, ale nevymluvis mi, ze si pravidelnym uzivanim huntujes zdravi. To za chvili "prozreni" opravdu nestoji, kdyz se muzu dobre "odreagovat" i bez takovychto "pomucek".
Alven
15.02.2005 00:30
houby,has,extaze pohoda,zbytek uz je humus imo:)
Oscarius
14.02.2005 22:59
Je to pravda.. V Ceske republice se za rok spotrbuje prumerne 40 tun marihuany, coz je 40000 kg. A kdyz si vezmete, ze jeden gram se za beznou cenu prodava za 250 Kč... takze si vypocitate, ze 1 kg je 250x1000, tedy 250000 Kč. A kdyz si vynasobite 250 000 Kč 40000, tak dostanete konecnou cifru v korunach :-D... Coz mame nejakych 10 miliard Kč.
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00
Kapo
14.02.2005 22:38
Edit, Delete
jdu spat... BTW: kdyby byla marihuana povolena, tak sme bohaty stat, jelikoz ganja, jak je znamo, je dobre zdanitelna droga! :D sayonara

KOPRajs
14.02.2005 22:37
No, to je taky otazka, pichat si do zil se mi hnusi samo o sobe, je jedno, jestli to bude penicilin, nebo droga... navic ta zila se uz plne nezahoji... ale kdyz to budes hulit, zase huntujes plice... oboji je v male mire zanedbatelne, ale do budoucna problematicke...
Kapo
14.02.2005 22:35
Edit, Delete
no ja vim jak to myslis ale je rozdil mezi tim skourit jointa a dat si to nitrozilne (diky nechci)

KOPRajs
14.02.2005 22:34
Heh, z tohohle pohledu to beru... myslel jsem to spis tak, ze je jedno, jestli vyrobis THC ve zkumavce, nebo ho dostanes z konopi...
Kapo
14.02.2005 22:34
Edit, Delete
osakr: to jo
Oscarius
14.02.2005 22:33
Ale mas nekolik typu travy.. CHemicky osetreny nebo puv. origos kytku, coz je ale vetsinou slabsi atd. atd.
4D61792074686520666F726365206265207769746820796F752E2E2E00
<< | <> | >>