Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
17.05.2024 (3.148.113.155)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
aBDaIR
26.08.2004 13:04
Ten je starej...trabos je narez...
Jede takhle trabos po silnici a najednou BUM a bouchne mu motor...
Tak jede kolem Favo a trabant ho zastavi:
vezmes me na lano? jo jasne neni problem...Tak jedou dal a najednou BUM...bouchne Favu motor...tak jede kolem Volvo a Favo ho zastavi:hele nevzal bys nas na lano??Volvo na ne koukne a rika,ze to snad utahne,ze neni problem...tak ale TRABANT!!!kdybys mel problemy,tak na me zatrub jo? Ja pribrzdim!
tak chvili jedou a najednou kolem projedou Flojdi!>Videls to?
Co jako. No hele jelo Volvo ne. Sto padesat v OBCI! ... No a proc si ho nesebral? ... No protoze to nic neni! za nim jelo Favo a taky sto padesat!!! ... vole tak proc si je nesebral voba? ... Protoze to nic neni!!! Za nima jel Trabos, sto padesat na tachaci a jeste se komihal ze strany na stranu a troubil,ze chce PREDJET!!!!

(narozdil od nekerych ti vtipy pisu co si pamatuju...tak to tu nespamujte..i kdyz sou nektery dost dobry:))
^5Dare to ^7be Different
MATINO
26.08.2004 10:32
jo ten je dobrej :-)

Belenor
26.08.2004 09:55
hehe, peknej
Leon
26.08.2004 09:39
Chce si anglicen objednat 2 rumy na hotelový pokoj 222.Zvedne sluchátko a rekne:
"Tu rums tu rum tu tu tu"a na druhym konci se ozve:
"Tramtadadá-ty debile"
Alda
26.08.2004 01:06
OMFG ! :)
I am your Father
Swan
26.08.2004 00:29
A nej vtip je "Falcon":-)))
Falcon
25.08.2004 23:17
Editovat, Smazat
NJN, ale sou to samý Jokes, takže nic moc, ale sranda je, zejtra najdu takový ty , u kerejch člověk leží smíchy :)) teda budu se snažit :)
Julaw
25.08.2004 23:07
Editovat, Smazat
Ten posledni byl nejlepsi :D
Falcon
25.08.2004 23:04
Editovat, Smazat
Tak to bylo pár Jokes :DDD
Falcon
25.08.2004 23:04
Editovat, Smazat
Hádá se takhle jeden Američan s Čechem, jestli je trabant auto nebo ne. Čech se naštve, sedne do traboše, zabouchne dveře, popojede dopředu, popojede dozadu, udělá pár koleček a pak se teprve rozjede. Amík říká:
"Dobře, už ti věřím, je to auto, jezdí to, ale co měly znamenat ty manévry na začátku?"
"Ale přibouchl jsem si do dveří pampelišku, nešla utrhnout, tak jsem ji musel ukroutit."
Falcon
25.08.2004 23:04
Editovat, Smazat
Poláka takhle přepadli dva lupiči. Bránil se jako lev, ale nakonec ho přeci jen přemohli. Prohledali mu kapsy, ale našli u něj jen pár drobných:
"To myslíš vážně, že ses takhle rval jen kvůli deseti zlotým?"
"Ne, já myslel, že jdete po těch padesáti tisících, které mám v botě."
Falcon
25.08.2004 23:02
Editovat, Smazat
Dva policajti našli před kinem Hvězda mrtvolu. Začli sepisovat protokol, ale brzy byli v koncích, protože se nedokázali dohodnout, jaké 'i' se píše ve slově kino. Tak jeden z nich povídá:
"Víš co? Odtáhneme tu mrtvolu třeba před cukrárnu."
Falcon
25.08.2004 23:02
Editovat, Smazat
Setkají se dva policajti a jeden říká druhému:
"Víš o tom, že tenhle rok bude Silvestr v pátek?"
Druhý mu odpoví:
"Sakra, doufám, že to nebude třináctého!"

HEHEHE :DDD
Falcon
25.08.2004 23:01
Editovat, Smazat
Přijde policajt o vánocích domů a manželka mu říká, ať jde koupit kapra. Policajt si říká: Jsem rybář a tak si půjdu kapra ulovit ..
Tak jde ven, vezme si sekyrku a začne vysekávat do ledu díru... Najednou k němu přijde chlap a říká mu:
"Co tady děláte?"
Policajt říká:
"No víte, manželka chtěla kapra a tak jsem si ho šel sem ulovit... Jakým právem mi to chcete zakázat?!?!"
A chlap povídá:
"Jménem správce zimního stadiónu."
Falcon
25.08.2004 23:01
Editovat, Smazat
Jdou dva policajti a najdou kostru.
"Co budeme dělat?" říká jeden.
"Doneseme ju k patologovi, ten pozná co s ní je! A převlečeme se aby nepoznal, že jsme policajti!" odpověděl mu ten druhý.
A jak řekli, tak taky udělali. Došli k patologovi, ukázali mu kostru a ten jim povídá:
"Vy jste policajti, žejo?"
"Jak jste na to přišel?" diví se oba policajti.
"No, pánové, tohle je kostra od kola!"
Falcon
25.08.2004 23:00
Editovat, Smazat
Policajt zastaví auto:
"Zaplatíte mi pokutu za překročení maximální povolené rychlosti. Jel jste v obci 90 km za hodinu."
"To není možné, tak dlouho ani nejedu."
"Ne? A jak dlouho jedete?"
"Tak 10 minut."
"Hmm, tak promiňte, pokračujte v jízdě."
Falcon
25.08.2004 22:15
Editovat, Smazat
jen počkejte, jak padne 23:00, tak to tu zaspamuju vtipama :))
MATINO
25.08.2004 21:58
tak jsem konečně přečet všechno -hustý :-D
Alda
25.08.2004 20:25
vite proc hasici lizaj hodinky ? pac TIC TAC ma jen 2 kalorie...
vite proc maj zachranari skleneny auta ? aby se nehadali kdo bude sedet u okynka...
I am your Father
Tomicolo
25.08.2004 19:55
ehm =)
Peníze nejsou všechno. Ale v každém případě nám umožňují zachovat kontakt s dětmi.
<< | <> | >>