Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
28.09.2024 (3.147.79.84)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>
Maxell
27.03.2008 23:25
To sou pecky tohle :-)
Ladron
27.03.2008 23:00
Hlášky sportovního komentátora:


Ševčenko neprorazil. To by u toho musel být jeho otec, tankista.

Hraje se jen na jedné polovině hřiště, z toho bude mít radost správce hřiště.

Stadionem zní brazilská samba, zatímco pruský marš se ztrácí někde v dáli...

Ledviny Igora Gluščeviče vyslaly nebezpečnou střelu.

Úúúúúúú, to byl pane zákrok! Tak ten bych nepřál ani nejlepšímu příteli mé ženy!

A ve vzduchu zavoněla sádra po zákroku Zagarokise.

To byla kosa jak od prvorepublikového zemědělce...

Tak to byla tmavě žlutá karta za velmi ostrý zákrok.

Fadiga, ten než by kopl do míče pravou, tak by radši oběhl náměstí.

A jedna poznámka ke slávistické obraně: Tak takhle nějak vypadá chaos.

To byl zákrok jako ze země Mordor.

"A toto mělo s fotbalem asi tolik společného, jako čabajka s racionální výživou..."

"Pořadatelská služba i policie se chovaly tak, jako by šlo o přátelák k výročí 1. máje a ne o derby…"

"No, jak tak na Smeichela koukám, tak bych se s ním nechtěl hádat o to, kdo bude mýt nádobí…"

"Běloruský obránce visí na Barošovi jako vánoční ozdoba na stromku..."

"Protáhl se mezi dvěma obránci, jako by tam byli namalovaní…"

Zrychlil jako řidič Stanislava Grosse…"

"Tady by se dal vzpomenout kolega Shakespeare: Mnoho povyku pro nic…"

"Trenér Rehhagel ctí známou zásadu, že nejlepší obrana je... …obrana…"

"Kolik fotbalistů si může dovolit postupovat v plné rychlosti s míčem na branku, nedívat se na nohy a balón, mít hlavu zvednutou a poslepu servírovat míč kolegovi do jasné šance? Nevím, ale mám pocit, že jich nebude víc, než prstů na ruce zasloužilého lesního dělníka po třiceti letech práce s pilami všeho druhu…"

"Proti byl jednak znovuvzkříšený střelec Kuka, autor dvou branek, jednak hra žižkovské defenzívy, která měla k dokonalosti asi tak daleko, jako tučňák patagonský k předsedovi OSN…"

"V minulých dnech to v Praze vypadalo, jako by se v srdci Evropy konal sraz popelářů z celého světa. Všude oranžová, oranžová, oranžová…" (kvalifikace s Holandskem)

"Brněnští asi také spíše čekali, že Blšany si dají tři vlastní góly a zase odjedou do stínu chmelových štoků…"

"Kdyby někdo před turnajem odhadl takovouto cestu Řeků do semifinále, byl by rád, že by dostal na neděli vycházky..."

"Tento dánský reprezentant by mohl svým dětem vyprávět pohádku o tom, kterak se z chudého rybáře stal fotbalový reprezentant…"


Zde jsou jeho hlášky na rozhodčí:

"Nevím, co teď odpískal Rooneymu rozhodčí za faul? Zákaz předjíždění?"

"Rozhodčí asi nemá svůj den a chtělo by to střídat."

"Ten rozhodčí, toho snad vytáhli z basketu, ten asi píská kroky."


Známější jsou ale jeho jiné výroky:

"Dnes jsme bohužel sledovali zápas, v němž si podala ruku bída s nouzí."

"Takhle rozzuřeného trenéra jsem ještě neviděl. Potkat ho v noci, zakousnu se do stromu a dělám suchou větev."

"Tohle už se nedá nazvat kosa, to je pořádně rozjetý kombajn."

"Zdá se, že fanoušci na něj pokřikují hraj nebo si kup lístek!"

"Tak v kolik hodin asi usne dneska pan Arsene Wenger, to nevíme, ale jistě můžeme říct, že se mu ráno nebude chtít pro noviny."

"Ale no jistě, Baroš si předkopl míč a Bracker do něho zajel jako na Leninových sáních."

"A teď málem ukázal Lukáš Jarolím publiku téměř vše, co nosí pod trenýrkami, po Goorově zákroku... no ještě, že Lukáš Jarolím nechodí naostro."

"Teď se ale Gallas zlobí zbytečně, tohleto je na tmavě žlutou kartu."
Jeho hlášek je ale mnohem více a všechny by se sem jistě nevešly. S tímto charizmatickým komentátorem se jistě v budoucnu nudit nebudeme …..

Míč se snesl na brankovou čáru jako něžný butterfly.

Je to asi stejně pravděpodobné, jako že se o jarních prázdninách potkají Kožený s Krejčířem na procházce v Krkonoších.

Ten gól přišel asi tak nečekaně jako podzim do Podkrkonoší.

Tak tenhle faul byl vidět až z Měsíce.

Tak na tenhle nákup měl jít brankář domácích se síťovkou.

Ljungberg se na Paraguayce snesl jako Gripen.

Ten Američan je jako Pendolino, jezdí rychle, ale skoro nikdy nedojede.

Tak tuhle přihrávku by Sionko nestihl ani na motorce.
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Shaker
27.03.2008 21:52
Editovat, Smazat
http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Prs :D
Ladron
27.03.2008 10:14
To já právě taky nevim :) Mám tušení že to sem posílal belenor nebo tak, ale nebyl čas to zkoumat :) Ten mě utkvěl v paměti
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Fox
27.03.2008 07:53
to uz tu bylo nebo sem to videl jinde? :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Ladron
26.03.2008 21:32
Baví se dva inženýři mezi sebou a jeden tomu druhému říká " Ty, já když si uvědomím, jakej jsem inžernýr.. tak to abych nechodil k doktorům" :)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

defila
26.03.2008 11:41
jo, je asi 12 km od Trutnova
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
~stx#.
24.03.2008 21:23
no vtip je v tom ze mestecko s nazvem "Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch" opravdu existuje :))

Naposledy upraveno: 24.03.2008 21:23, ~stx#.

I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Ladron
21.03.2008 16:18
aha, no toho jsem se dohledal, ale nenapadlo mě přečíst text.. :P
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Jack
21.03.2008 12:09
http://www.anglesey.gov.uk/doc.asp?cat=317 ?
Ladron
21.03.2008 12:05
tak stxuv příspěvek jsem nepochopi :)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

Falcon
21.03.2008 10:04
hm projíždím Bora Bora, Tahiti atd :D
xaxaxaxax
~stx#.
20.03.2008 21:56
na www.maps.google.co.uk si zadejte Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

je to pismenko B :)
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.
Jack
20.03.2008 07:38
njn NB :-)
pils€
20.03.2008 00:12
http://www.stream.cz/video/12/33064-jindruv-vtip
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Ladron
19.03.2008 16:41
fake smaozřejmně :)
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Jack
19.03.2008 15:28
http://www.stream.cz/video/49050-vojta-kotek-podvod/0
Jack
19.03.2008 15:26
:-) nevime..co melo vyjit do kin? kde je ten film?
Fox
19.03.2008 14:09
http://www.stream.cz/video/44536-http-www-protiozivot-cz
fake nebo real?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Jack
14.03.2008 07:38
.)
<< | <> | >>