Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Humor > Znáte dobrý vtip?
24.09.2024 (52.15.223.168)

Znáte dobrý vtip?

Zakladatel: aBDaIR

Dejte dobrý vtip k duhu...pobavíme se aspoň a bude pohoda:)
Muzete psat vtipy, debatovat o nich a mit i jine narazky...ostatni at si jde nekam do jinych rubrik...

<< | <> | >>

Belenor
25.11.2008 13:04
Ne :-) Tihle, co to takhle vykřikují do světa, jsou buď fanatici, nebo pokrytci :-) Nebo nějací recesisti :-) Btw. mi to přijde, že ta hudba zní jinak, než co tam ta ženská na klapkách hraje :-)

Koukám, Slipknotům to jde taky dobře :-) http://cz.youtube.com/watch?v=9_mYXstfJC4&feature=related

defila
25.11.2008 12:57
treba takhle?

http://cz.youtube.com/watch?v=1iUU6jTqB6k
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
25.11.2008 12:32
Hehe, kousek od místa, kde bydlí rodiče mé ženy, je nějaká banda křesťanů, co pravidelně cvičí. Moc poslouchat se to nedá. Teda ten chlápek, co tam pak řve to s tím božím královstvím... hmf... No, správné křesťany si představuji jinak :-)
Jack
25.11.2008 12:27
To je k placi spis..
Sherman
25.11.2008 12:15
Editovat, Smazat
http://www.youtube.com/watch?v=sKWbH_FBQ-s&feature=related


jako nevim jestli je to vtip každopádně hustý
Ladron
25.11.2008 00:09
a tenhle je sprotej, ale dobrej :)

Majitel drogerie přijme brigádníka na výpomoc a ptá se ho:

Co dáte když přijde někdo že chce mejt okna?

Okenu.

Správně a co když bude chtít umýt dveře?

Taky okenu.

Na dveře okenu?

Jo co když budou ty dveře skleněný.

Aha no dobře a co tedy když přijde nějaká ženská že potřebuje něco na menstruaci co jí dáte?

Okenu.

To už přestává všechno proč byste jí dával okenu?

No protože když kunda nemůže šukat tak ať jde mejt okna.
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v
Ladron
24.11.2008 23:55
jeden od bratra ze studii

Studenti medicíny jsou na první pitvě. Profesor odhalí mrtvé tělo a promluví přísně ke studentům: "Správný lékař musí mít bystré oko a silný žaludek! Nikdo u mě neprojde zkouškou, pokud po mně nezopakuje tohle." A profesor vstrčí mrtvole ukazováček do řitního otvoru a následně si olízne prst.
Několik studentů omdlí, jiní běží zvracet, jen jeden mladý frajer přistoupí k mrtvole, vstrčí jí prst do zadku a poté do své pusy.
"Tak to byste propadl, mladíku," řekne na to chladně profesor. "Možná máte silný žaludek, ale chybí vám bystré oko. Já jsem mrtvému vstrčil do řiti ukazovák, ale olízl jsem prostředníček."
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

defila
24.11.2008 13:11
mno hlavne muj prvni poslech byl velice vtipnej - .. kdyz se na neco zamerim, tak to dokazu, je jen jedna vec, kterou nemuzu zvladnout -> I come to fast - tak jsem si rikal, kam to kua chce rychle jit a s poracujicim textem - aha on vlastne nechce nikam jit :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
24.11.2008 12:05
No, já sice v hudbě nekladu moc váhu textu, ale tenhle je brilantní :-)

defila
24.11.2008 11:31
tomu rikam hit sezony :)

http://cz.youtube.com/watch?v=839DO8-0cY8
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Falcon
23.11.2008 22:02
hehe
xaxaxaxax

SirPesZ
23.11.2008 21:16
Malá Mařenka budí ve 3 ráno otce:
"Tatínku já chci vidět slonečky."
"Teď ne Mařenko, víš, že teď se musí spinkat."
"Ale já chci vidět slonečky!"
"Už jsem ti přece posledně říkal, že se to nesmí dělat."
"Ale já moc, moc chci! Když mně neukážeš slonečky, tak řeknu mamince, že jseš na mě zlej!"
"No tak tedy dobře. Ale naposled, je ti to jasný!?"
Otec jde k telefonu, vytočí číslo a povídá: "Dobrý den, tady plukovník Novák. Vyhlašte 3. rotě chemický poplach."
Welcome to my world of death and pain
Jack
23.11.2008 20:46
No to ja taky xD
pils€
23.11.2008 20:39
Ja sem porad v minusu... :D
S divkou je to jako s kytarou, drzis pod krkem a placas pres diru.
Fox
23.11.2008 20:07
jj tak sem dal tech 7 ale pak sem snim nekolikrat spadnul na hlavu tak sem ho pak prestal rakvit chudaka :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.
Ladron
23.11.2008 19:51
systém na toho běžce ?? Já ho došoupal po kolení na 20 metrů :D
Nemožné je jen silné slovo, které kolem sebe rozhazují malí lidé, kteří si myslí, že je snadnější žít ve světě, kde budou jen dostávat, místo toho, aby objevovali sílu, která to dokáže změnit. Nemožné není fakt. Je to postoj. Nemožné není tvrzení. Je to v

Belenor
23.11.2008 17:44
No, neměl šanci, Akinátor :-) Shatterhanda netrefil (hádal Robinsona, ač jsem říkal, že není z Anglie, pokud se nepletu)
Maxell
23.11.2008 13:27
No fakt :-)
Jack
23.11.2008 12:50
Coze?!
Maxell
23.11.2008 11:50
Ty vole, na 50 metru je překážka :D
Edit: A na konci se má skočit do písku :-) Dal sem 100,5 :-D

Naposledy upraveno: 23.11.2008 11:54, Maxell

<< | <> | >>