Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > RS Web a JK2 > RS public Duel Cup
03.05.2024 (3.135.197.201)

RS public Duel Cup

Zakladatel: Fox

takze pro ty co nevedi tak sem se rozhodl zorganizovat duel cup.. lidi je prihlaseno 32, nekdo jeste muze pribyt.. pravidla dopisu do vecera.. jeste je s nekym prokonzultuju..

Pravidla turnaje

<< | <> | >>
Fox
01.06.2009 17:28
reseni elektrickych obvodu? bez zdroju, se zdroji s odporama kondikama.. vsechno umim :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
01.06.2009 12:36
Pokud vim, tak jsi je neudělal :-)

SirPesZ
01.06.2009 12:30
Bel> ale ty obvody jsi mi vysvětlil docela dobře :-).
Welcome to my world of death and pain
Fox
01.06.2009 11:10
nikdy sem netvrdil opak :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
01.06.2009 09:57
Mno, já rozhodně učit/přednášet neumím a mám z toho traumata :-) možná jeden z důvodů, proč jsem se vyprd na doktorandské studium :-)

Foxi, ty ovšem mluvíš o jiné spolupráci než já :-) Ty mluvíš o podvádění, já mluvím o spolupráci na "projektech". Na základce si moc týmovky nepamatuji, ale na střední rozhodně byly (např. celé dva školní roky měření :-)

Na pracák nás teda nevodili, to je fakt :-) Na druhou stranu to s těma firmama (jestli se nebudu ucit tak nebudu nic umet a nevezmou me jako zamestnance do nejaky firmy), to mi přijde ok, Musíš uznat, že většina lidí nemůže být manažery, někdo na ně taky musí makat, takže povzbuzování k učení kvůli místu ve firmě, na tom nevidím nic špatného a nikomu to nebrání se stát šéfem vlastní firmy.

K tématu :-) Začnu trénovat, aby to nebyla úplně ostuda, a nejbližší neděli se třeba odhodlám do boje :-)

defila
31.05.2009 10:40
ad pesz - v tom pripade je u nas ucitel zarnym prikladem toho, ze zdravy koralismus muze vest k vysokym titulum :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Maxell
30.05.2009 23:01
S učitelama na vejšce je to těžký. Učit musí každej doktorand a někdy to tak taky vypadá. Navíc ne každej, kdo je odborník na daný téma umí učit. Jak se to řiká? Kdo to umí, ten to dělá, kdo to neumí, ten to učí :-)

SirPesZ
30.05.2009 22:33
Fox> ad vychlastaný: najdou se, ale ty většinou v tej škole dlouho nevydržej.
ad šéfové: ale oni dělaj dost často šéfy, třeba výzkumných skupin katedry (jakože vedou výzkum nových technologií, který potom i distribuujou)

Takhle to je aspoň u nás.
Welcome to my world of death and pain
Fox
30.05.2009 12:35
rekl sem snad ze je vejska stejna jako stredni a zakladka? to je prave to nejvic vtipny ja vychazim z nazoru kdo neumi jednat uci.. tim padem drtiva vetsina ucitelu (at maj jakejkoli stupen ucitelskyho vzdelani) ti sice muzou rikat jak se chovat jako sef ale kdyby to skutecne umeli tak nekde toho sefa delaj a neucej to vychlastany vysokoskolaky.. (ted nemluvim za sebe ja alkoholu nikdy moc neholdoval ale vetsina lidi ve skole se bavi jen o tom kam ve vsedni den jdou kalit)..

navic manazeri.. to sou jen lidi co umej dobre okecavat kdesi cosi ale pritom vedej taky pekny hovno :) smula ze zrovna takovej obor studuju :D

ale ja spolupraci schvaluju jen rikam ze pri jakymkoli pokusu o spolupraci ve skole pri pisemce budes potrestanej to je cely..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
30.05.2009 11:07
Ale ty mluvíš o střední a o základce. To je versus vejška nebe a dudy. Nás rozhodně k tvůrčí práci vedou s v "manažerských" předmětech říkaj, jak se chovat jako šéf.

A proč neschvalovat spolupráci? Jak řekl Bel, je třeba taky něco umět. Kdybys všechno opsal, tak se přece nemusíš učit.
Welcome to my world of death and pain
Fox
30.05.2009 08:05
Skupiny sou dany.. Zbytek je na vas..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Sketa
29.05.2009 22:36
Dohrajeme to někdy? xDDDD
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"
Fox
29.05.2009 19:22
jak se to projevuje? treba to ze v devaty tride jdeme cela trida se podivat na pracak.. na stredni do me celou dobu hustili ze jestli se nebudu ucit tak nebudu nic umet a nevezmou me jako zamestnance do nejaky firmy.. ted na vejsce to je lepsi pac tam nas spis podpuruj v tom abysme zacali podnikat coz je slusny ale ve vysledku nas akorat muzou dobre pripravit ale az do neceho pujdem na ostro tak to najednou zacne bejt vsechno jinak.. ale to hadam..

kdyz te nekdo chytil pri spolupraci, dostal si pochvalu? ja sem vzdycky dostal 5ku a poznamku bud na zakladce do zakovsky nebo na stredni do tridni knihy a bylo jedno jestli sem radil nebo si nechaval radit..

individualni vykon je potreba urcite ve vsech oborech ale ja nerikam ze se zrikam studia na celej zivot.. ale radsi se budu vzdelavat sam s pomoci radce nez ve skole.. ale jak sem rikal skolu delam kuli tomu ze mi rodice celej zivot rikaj ze je me skoda ze kdybych se ucil...... a porad dokola.. nejhorsi je ze maji pravdu ale ja nechci vedet vsechno chci se jen mit dobre a nechci nikomu rikat ano sefe.. radsi si tak budu nechat rikat.. zadluzeni nereste je pravda ze muzes mit hodne dobry penize v zamestnani a nemit dluhy..

a muj slohovy vykon radsi taky nechte plavat ze slohu vzdycky nejhorsi znamky.. :)
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
29.05.2009 15:43
hmm, jste rychlici, tezka zavist :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Belenor
29.05.2009 15:33
Jo, splaceno. Manželka nesnáší dluhy, takže jsme si pospíšili se hypotéky zbavit :-)

Mno, nevim, jak v marketingu či jinde, ale tam, kde se teď vyskytuju, spolupracujeme v našem místním týmu, ale s jinými tými spíše válčíme :-) Máme naštěstí tým, kde se kariérista/zmrd asi moc nechytne.

defila
29.05.2009 14:31
ad bel - ty uz mas hypoteku splacenou? jak to delas covece :)

a nefunguje nahodou v soucasnych trendech marketingu nezdrava soutezivost? tzn kdo vic urve, ten je vetsi zvire - mezi lidmi z teamu vytvaret prostory pro vlastni konkurenci atd...na spolupraci jsem nejak nenarazil

a nas na skole rozhodne neuci byt zamestnancem :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
.PhP
29.05.2009 14:10
Hej že sem se tu zmínil o škole:D

Belenor
29.05.2009 13:34
No nevím, asi se školy od mého působení změnily, ale nepřipadal jsem si, že by mě učily býti zaměstnancem. Jak se to projevuje?

Spolupráce?
a) spolupracovali jsme, a to od základky po vejšku
b) je jasné, že spolupráce není všechno a někdy je naopak potřeba individuální výkon, nesamostatný jedinec, který se na všechno ptá, protože to neumí sám vymyslet, je mnohdy brzdou týmu.

Zadlužení: nedělám, jen poukazuji, že to nesouvisí s pečlivým učením se, jak jsi psal (...pokud chces bejt celej zivot zamestnanej, brat si vsechno na dluh(hypoteka, leasing), tak se peclive uc...), nýbrž s inteligencí/hrabivostí/nevhodnými podmínkami. Ostatně co si budeme nalhávat, pokud se nepletu, tak vysoká zadluženost lidí byla příčinou současné krize, ne? Asi jsem podle tebe tedy looser, páč jsem měl hypotéku na byt :-) Nakonec s ženou a dítětem bychom v jedné cimře o devatenácti metrech čtverečních žít mohli, to je fakt, jsou i horší případy.

Mimochodem tobě by zřejmě prospělo trochu zapracovat na češtině, zejména pokud píšeš delší text (interpunkce, odstavce...), protože pokud chceš lidi vést a dávat jim práci, tak asi budeš chtít, aby z tvého textového výstupu chápali, co chceš, nemůžeš přece ústně každému vysvětlovat své požadavky :-)
Fox
29.05.2009 12:57
take it easy.. to zaprvy :) a za druhy sem to asi mel napsat ve svym minulym prispevku ale narazel jsem na to ze ve skole obecne te ucej jak bejt dobrej zamestnanec.. to mi potvrdilo celkem dost lidi.. ale kdyz to vezmes z druhy strany.. kdyz se ve skole pri stresovych situaci spolupracuje treba u testu.. tak te za to budou akorat zbytecne trestat protoze spoluprace se na skole netrpi.. kdezto v kazdym manazerskym oboru je prave ta spoluprace klicovym prvkem v reseni problemu.. a tohle je jen jeden z protikladu skola x zamestnani.. a to stim zadluzenim.. nedelas si snad iluze ze lidi setri a teprve az pak kupuji.. tak bych to doporucil ja.. ale podle pruzkumu trhu z minulejch a predminulejch vanoc cim dal tim vic lidi zije na dluh maji x pujcek a k tomu leasing na auto a hypoteku na dum.. a deli jen jedina profesni chyba k absolutni chudobe.. porotze pokud by je vyhodili z prace nebudou moct spacet a pak prijde pan se zlutejma nalepkama a je to v prdeli kompletne.. ptate se jak tohle souvisi se vzdelanim? VUBEC NIJAK a prave to je muj bod.. k tomu aby ses dokazal uzivit a co je dulezitjesi prezit potrebujes akorat tak zdravej selskej rozum a ne x titulu atd.. proto jsou moje nazory tak odlisny s vasima.. ja nechci celej zivot poslouchat nakyho nadrizenyho.. radsi se budu snazit a neco vymyslim abych ty pracovni pozice nekomu vytvoril..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

Belenor
29.05.2009 12:20
Co to je za blbost? jak souvisí pečlivé učení s celoživotním zaměstnáním a zadlužením? To jako že kdo se neučí nebo nejlépe vůbec do školy nechodí (např. má jen základku, protože se na maturu neučil), tak jako automaticky bude zazobanec, který nemusí do konce života hnout prstem? Asi mi tu něco uniká. Zejména to zadlužení je podezřelé, to bych řekl, že vůbec nesouvisí s učením se, ale spíše s hloupostí dotyčného. Jediné omluvitelné zadlužení je hypotéka, protože bydlet se musí a při dnešních cenách moc jiných šancí není. Docela jsem na tebe zvědavej.

Naposledy upraveno: 29.05.2009 12:29, Belenor

<< | <> | >>