Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
28.03.2024 (52.54.111.228)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

 > | >>

Belenor
13.06.2013 08:49
Hah, ted koukam, ze jim tam na bici hraje muj kolega z prace :-) Ze taky nic nerekne, previt :-)

Belenor
13.06.2013 08:15
No, na hudbu mame asi hlavne http://rs.majerco.net/forum/tema/40-Music :-)

Co se tyce cteni historickych prispevku, tak to uz nedelam, protoze to, ze jsem se choval jako debil, to uz jsem zjistil :-)

SirPesZ
12.06.2013 21:48
S těma jsme hráli někdy v dubnu na Nový Chmelnici :-)
Welcome to my world of death and pain

defila
11.06.2013 22:55
hmm, jsem si to tu jsem procetl a je treba, abych se vsem omluvil za sve chovani a jaky jsem byl (byl ?!) debil :}
treba se nyni posuneme o kousek dal :}

a kdyz krom drog je v podnapisu aj hudba, co rikate na posledni Mindwork ? :}
(pro kytarove zastance je tato skladba asi nejtvrdsi a zbytek je hodne jazzovy a je to hodne super :) )

http://www.youtube.com/watch?v=Y10ywLGjymM
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

SirPesZ
07.05.2009 13:11
Já taky tak ňák. O tejden pozdějc (24. května, byl čtvrtek svátek - Jana) jsem potom maturoval :-). Ale třeba strojaři, co byli na stejný škole, maturovali až po nás.
Welcome to my world of death and pain
Fox
07.05.2009 13:08
ty jo uz je celkem na case.. ja mel svatak myslim nejak 15.-20. kvetna..
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
07.05.2009 12:19
co kapo, nehrozi u nejakej svatak? :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
09.03.2009 23:40
jo, tohle je dobry videiko :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Sketa
09.03.2009 22:43
Cápek se s tim docela vyhrál a troufám si tvrdit, že tohle nezkoušel poprvé, protože jinak je teda fakt hodně zručnej xDDD Tak jak on bych to napoprvé asi nedal. Nebo ty špeky jak má smotaný jeden jak druhej :D
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

Falcon
09.03.2009 22:24
omg :D
xaxaxaxax

Sketa
09.03.2009 21:37
http://www.youtube.com/watch?v=40MfeJn0360 xDDDD mazec
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

defila
05.03.2009 22:29
presne, vyparovani ultrazvuku a vysokofrekvencnich vln ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Sketa
05.03.2009 20:14
Vaporizér sem nikdy nezkoušel..to funguje nějak na princip u odpařování se bez kouře?? nějakej ultrazvuk co to vypouští do vzduchu??

Mě vždycky zabije tohle video... http://www.mojevideo.sk/video/631/hulia_travu.html mazec jak týpkovi zmizí hlava v tom kouři a všichni sou hnedka zťuklý jak datlové xDDD
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

defila
05.03.2009 17:59
idealne vaporizer, mene idelane bong...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Sketa
05.03.2009 15:30
SPZ: jen okrajově :D
fox: tak sklo se zase musí čistit, smrdí to...nic neni dokonalý. Stejně jak fajfka.. taky to smrdí, ale je to jízda :)
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

defila
05.03.2009 10:09
a pesz - zrejme nezna :)

ad celuloza - nevim, jsem predpotopni starej metalista, kourim to z ceho jde, filtry delam sem tam z listu, ktere rostou na strome ...
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
Fox
05.03.2009 08:47
Celuloza je jak rikas bez chuti a hori to pomalu tj. taky pravda kazdopadne se tam delaj lopaty vic nez u klasickejcj papirku napr. ocb.. jinak kdybych chtel vyvratit vas argument reknu ze hulim cisty skla.. :D
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

SirPesZ
05.03.2009 08:33
Ty neznáš Cimrmany, co? :-)
Welcome to my world of death and pain

Sketa
04.03.2009 23:53
Jako máš pravdu asi. Teďka přemejšlim nad lidma který jsou vypatlaný z thc...napadlo mě pár lidí...některý podělávaj i svoje kámoše kvůli trávě...ale zase furt vidim pár případů kdy ani nákup 50 gramů na 3 dny není problém a ten člověk je pořád stejnej. A o spalování papírků.... mno, jako když budu hodně chtít vyvrátit tvůj argument, řeknu že hulim z celulozovejch papírků...100% přírodní látka...ty na to ale řekneš, že to pořád je spalování přičemž vznikat nějaká skodlivina musí. Jo a i s tim budu souhlasit a dojdou mi argumenty...

Btw když už sme u toho...co na celulozový papery řikáte? Jste jedni z těch co maj ten předpotopní názor že to je hnus, nebo je podporujete(nebo vám to jen nevadí). Podle mě říct o celuloze že je hnusná je blbost...důvodů pro to mám víc. 1) věc. Celuloza nemá žádnou chuť. 2) věc ty papírky hořej mnohem dýl...člověk si stejnýho špíka jako druhej člověk se špíkem v obyčejným papírku užije dýl...podle mě...co vy....

EDIT: SPZ nejhorší jsou právě zkurvený jednorožci podle mě...

Naposledy upraveno: 04.03.2009 23:53, Sketa

"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

SirPesZ
04.03.2009 23:02
A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci.
Ty potvory vám vlezou všude.
A strašně rychle se množej.
Welcome to my world of death and pain
 > | >>