Čajovna rytířů Jedi || Jedi Order || Karel May || Belenorovo Česky || English
Home > Diskuze > Veřejná > DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]
25.04.2024 (3.17.75.227)

DROGY [A ZE BY HUDBA?:-)]

Zakladatel: Oscarius

Drogy - Nazory na navykove latky, jako napr. marihuana, hašiš, kokain, heroin, pervitin,... + popr. LSD, durman...

<< | <> | >>
Fox
04.03.2009 22:20
souhlas s kajosem.. konopi i chlast sou zlo!
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
04.03.2009 22:08
:)

jinak konopi dementni lidi nehoraznym zpusobem do stavu desive vypatlanosti = kdyz clovek mermomoci huli o 106 pred svym 17. rokem zivota a huli a huli, znam spoustu ldi, s kteryma se po par letech neda bavit - naprosta laxnost, vyjetost, zcela odlouceny od normalni spolecnosti... nema smysl, aby jsi tu rkal, ze konopi ma delsi nabehovou dobu... dementni lidi znacnym zpusobem

stejne jako chlast, ten dementni taky, jenze ty tady predhazujes znotorizovaneho alkoholika vuci nekomu kdo si da sem tam brko, zapremejslel nad srovani prikladu, pak porovnavej, v konecne fazi neni o co stat ani v jednom pripadu, nevim proc se kazdej brani slovu fetak, proste to tak je, ja se mu nebranim, jakakoli latka ovlivnujici psychiku a myslenkove pochody je droga :)

hmmm, to vdechovani jsi trochu nedohmatnul nejvice karcinogeni je spalovani papiru (pomineme-li dehet obsazeny v cigaretach)
tudiz neni vdechovani THC zdravejsi nez vdechovani tabaku neni ! zase srovnavas dve naprost odlisne veci - rostlinu a produkt - nejde!

jinak konopi stale sem tam pokuruju, houby jsou vesely, na ty nepotrebujes kolektiv, aby te hlidal, jelikoz si uvedomujes co porad delas - akorat jsi hodne akcni :) tedaalespon ja :) (aby ten prispevek nevyznel, tak - nezastavam se zadneho druhu drogy, je to svinstvo od a po z, kazdy necht si nici zivot jak sam uzna za vhodne...)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Sketa
04.03.2009 21:15
První co sem udělal bylo, že jsem se mrknul na první stránku tohohle fora a musim hnedka k prvním pár postům mít připomínku. Oscar a Kapo tam píšou že jenom přírodu. S tim souhlasim naprosto ve všem, chemie lidi vyjebává, ale nesouhlasim s tim že trip ne. "Dekl" je taky přírodní látka. LSD se způsobem kterej už si bohužel nepamatuju, vyrábí jakousi formou z námelu. Jak jistě víte, námel je temně fialová až černá houba, která se nachází na obilí... Tudíž je to de facto taky přírodní. Ikdyž názory na tohle téma se lišej, lišej se postupy výroby. K těm chemickejm drogám. Já osobně sem to nezkusil, ale znám pokrevně blízkýho člověka co si to zkusil a díky bohu na tom nezůstal, ale ten mi toho vyprávěl až moc. Jako dneska vaří drogy doma každej druhej magor z prášků dalo by se říct od oka. U těhle drog údajně opravdu záleží na množství látek, který přidáváte a když to někdo kydá jak ho napadne tak z toho vyleze cosi hnusnýho co si kydaj na Václaváku ty fetky buchnama do žil. Lidi na tom vypadaj jak zombie a je to hegeš. Jinak to, co Oscar psal na začátku fora. Případy kdy po houbách, nebo deklu (tripu[LSD pro nechápavý]) vyskočili z okna v halucinacích je hodně a hodně. Jako co se tak pohybuju mezi lidma, tak každej se shoduje na tom, že pokud LSD poprvé, tak jen půlku a v kolektivu, kterej člověka hlídá a samozřejmě že si hnedka "nováček" nesmí vzít třeba dablovanej holandskej trip. Já osobně bych to někdy zkusit chtěl. Jak LSD, tak houby, ale dokud nepoznám fakt spolehlivej kolektiv, tak do toho nepudu. THC samo o sobě je míň škodlivý než vdechování cigaretovýho kouře. Hašiš jak řekl Kapo, patří k THC a konopí. Hašiš se jak taky jistě víte vyrábí z marihuany..několika způsoby...popisovat to nebudu na to neni tohle forum. Zase na druhou stranu všichni, co drogy odsuzujou by měli přemejšlet nad tim, jestli je horší pít alkohol, nebo kouřit trávu, která roste ze země. Na alkoholu se člověk může zničit během 2 let. To jsem viděl na vlastní oči, když člověk postupuje ze stádiam deprese, do alkoholismu, ráno vstane, napije se rumu a hnedka je opilej a do večera jenom chlastá....po nějaký době ten člověk přestává jíst a už jenom pije. Po další době přestanou fungovat orgány. Játra, kosti přestanou bejt silný, z člověka je troska kost a kůže. Po 7 letech neuspěšnejch odvykačkách přichází smrt. Nedávno takhle jeden soused umřel. Na konopí může člověk žít celej život. Nebudu tady lhát, že konopí na člověku po nějaký době nezačne měnit svoje chování, ale to stádium je mnohem mnohem delší. klidně 15-20-x let. Někteří se třeba urazej že jim tu hanim alkohol, ale tohle je zcela realita. Alkoholu bych se bál víc, než trávy.

EDIT: OMG takovejhle post...O-M-G kdo to dočetl až sem mě buď má rád, nebo ho to fakt zajímá/zajímalo :) Názor můj se nemusí ztotožňovat s názory ostatních.

Naposledy upraveno: 04.03.2009 21:16, Sketa

"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"

defila
03.03.2009 20:36
doporucuji si procist nektere zajimave uvahy, ktere se tu za ta leta nashromazdili :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

Sketa
03.03.2009 19:33
Forum o drogách? hmm tož to bych nečekal ani... xDDD
"Politici mě nezajímají. Jsou ďábelskej byznys."..."Hrají si s myslí lidí. Nikdy si nehrejte s myslí lidí!"
deXter
28.01.2009 22:15
... :D
~stx#.
28.01.2009 22:08
ahaha
I hate the way that even though you know you're wrong, you say you're right. I hate the books you read and all your friends, yer music's shite, it keeps me up all night up all night.

defila
27.01.2009 16:53
pro zdejsi elitu :))

VIDEO: Náraz do zastávky v Plzni nepřežilo hejno <b>brkoslavů</b>

Odkaz
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

defila
22.01.2009 00:32
jsem rozhodne zvedav co se (nam) stane :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
21.01.2009 23:48
:-D tak jo bude prdel :))

defila
21.01.2009 16:39
ja se odsud taky neutrhnu nejak vesele brzo :) a preci jen chces, li zkouset den ranni kocovinou, tak to cvili casu chce ;)

ale nemusime to tahout zhavdo noci, napis a bdes mit svataka okradu te o nejaky den svataku :)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
21.01.2009 15:02
ja myslim ze tak zhave by to asi nebylo :D jako pres tyden moc neni cas na delsi piti :D to jedine o vikendu . kazdopadne az mi odzvoni tak pak to pujde i pres tyden :D

defila
20.01.2009 21:05
hele "hudebniku" :p co takhle se srazit az nekdy sleze snih a budou teplejsi vecery

btw mas cas i pres tyden na delsi piti? jelikoz prvni vlak zpatky by mi jel nekdy o pul ctvrty rano :) nebo ses radsi pro vikend?

ale treba si nepadnem do oka po 4 pivech nase setkani ukoncime, ale to by byla skoda :o)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
15.01.2009 16:31
zatim pobliz opavy... jezdeni i jinam snad taky prijde casem :) ale to se musim hodne snazit hlavne v produkci.
Fox
15.01.2009 10:59
jaky akce? pobliz opavy nebo jezdis i nekam dal?
You can't predict your future, but you can follow your dreams.

defila
15.01.2009 09:21
ja ani bevim kde se tam vzali :))
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
15.01.2009 08:25
no maturuju. a hraju o vikendech na akcich... a semtam chlastam pres tyden :D a nedavej mi tu hudbu do uvozovek :D

defila
14.01.2009 13:29
otazka je kdy :) co ted delas, kromtoho, ze skladas "hudbu" ? .)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.

kapo
13.01.2009 17:32
ano ano :D to by vubec nebylo spatne... snih je opravdu hrozný podělávač (pražák by řekl: vobkladač) :D

defila
13.01.2009 16:27
vidis to jsem si ani nevsimnul, ze i vystupujes (ne, ze bych to ale potreboval slyset :) )

aktualne v olomouci, mam to vlakem asi hodku a pul, coz snesu hrave, tak nekdy az zmizi snih bych do te dry za vami prijel se podivat s kym, ze jsem se tu o tech drogach vlastne bavil :)
setani nezavazne, pravdepodobne koncici ranni kocovinou ;)
Když jsem byl dítě celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.
Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje.
Tak jsem kolo ukradl a požádal ho o odpuštění.
<< | <> | >>